ayı sözlük itiraf

  • /
  • 178
sözlüğe uyumayan biriyle sabaha dek muhabbet etmek için girdim
bugün çok mutluyum sözlük. sabunlarıma ilk sipariş bir arkadaşımdan geldi. yaşasın! (evet kendim evde sabun yapıyorum)
2 saatlik bir dj performansı hazırladım. darkbear'ın ve sizlerin parti orgazine etmenizi bekliyorum. hadi dans edelim!!
hepinize yalan söyledim. ben death grips sevmiyorum. benim sevdiğim müzik işte bu: 80lerin disko müziği
tenhada saksafon çalarken galaxy ace'mi kaptırdığım doğrudur... kezbandık tabii o zamanlar...
hayatımda sanırım sadece birkaç kez sex yaptım ve bunlardan biri kondomsuzdu. onu neden yaptığımı bilmiyorum, sarhoş filan değildim. sonra pozitif yaşam derneğini arayıp ilişkiden ne kadar sonra test yaptırmam gerektiğini öğrendim, yaptırdım ve herhangi bir cinsel hastalık veya sorun çıkmadı. sanırım hayatımdaki en en en büyük hata bu idi ve itiraf değeri taşıdığına inanıyorum.
tam eski hetero platoniğimi unuttum derken internetten tanıştığım 50 li yaşlarında alman bir adama karşı duygusal ilgi duymaya başladım. ama bu da imkansız görünüyor çünkü ben henüz 20 lerimin başındayım. daha önce yaşlı birileriyle tek gecelik ilişki yaşadım ama duygular girince durum çok farklılaşıyor. ben yaşlı biriyle duygusal ilişki kurma taraftarı değilim çünkü bu iki tarafı da üzer, ama şu an basbayağı hoşlanıyorum. benim seçimim değil biliyorum ama ne olacak onu bilmiyorum. ilkinde hiç çekici gelmemişti ve onu sadece almancamı geliştirmek için bir araç olarak görüyordum ama şu an bilemiyorum sözlük. mesajlarıma cevap vermediğinde deliriyorum, tipik kıskançlık triplerine giriyorum ama hiç belli etmiyorum. çünkü her gün konuşmamıza rağmen aramızda hiçbir şey yok. bir kere bile sexten konuşmadık, o benden hoşlanıyor ama bundan hiç bahsetmedik. ayrıca ekonomik kriz var onu görebilecek miyim bilmiyorum. bir kere olsun elini tutabilmek istiyorum. eğer görüşemezsek duygularımı asla tanımlayamam ve bu şekilde acı çekmeye devam ederim. belki de görüştüğümüzde hayal kırıklığına uğrayacak ve hislerimin sahte olduğunu anlayacağım. kafam çok karışık bu konuda.
bende artık sevişmek istiyorum sözlük. bir erkekle deli gibi sevişmek, birimize ait olmak ,kendim olmak istiyorum . off off.
bugün çocukluk arkadaşım olan bir dostumla kahve içerken, bir anda aslında onun yanında ne kadar sıkıldığımı fark ettim, orada oluş amacımın sadece rutini devam ettirmek olduğunu, zevk almadığımı...
ve daha da kötüsü, sonrası çorap söküğü gibi geldi. yaşadığım hayattan, birlikte olduğum kişilerden haz duymadığım dank etti.
merak ettiğim, tanımak istediğim kişileri tanıyamadığımı, hayatıma bir anlam katamadığımı, uzun zamandır kimseye tutkuyla bağlanmadığımı ve o ilgiyi gösteren kişilere de haklarını teslim etmediğimi düşündüm.
kötü bir gündü kısacası.
kendisi fileli atlet giyerken bana ''bana tavırların feminen geliyor''diyen adamdan hoşlanmaya başladım.
an itibariyle hiç gay veya lezbien yakın arkadaşımın olmadığını farkettim ve bu çok acı verici. denedim sözlük, samimi olmayı denedim onlarla. en iyi bulduğum kişi bile bir garip. mesaj atıyorsun bi cevap veriyorlar bi vermiyorlar. doğru düzgün oturup muhabbet edemiyorsun. sanırım birbirleriyle sadece sex için buluşuyorlar ya. bunu da bu sözlüğe yazmam çok garip belki ama çok dertliyim. kendimi yalnız hissediyorum ve bir grubun içine dahil olmak istiyorum, beni anlayan insanlar olsun istiyorum ama bir grup yok. hetero arkadaşlarım mükemmel ama onların yanında da tam olarak kendim gibi hissedemiyorum her şeyimi açıkça anlatamıyorum ve bu samimi gelmiyor bana. bakalım ne kadar daha böyle gidecek.
growler hesabımı tekrar aktifleştirdim, ama profil resmi filan koymadım. amaç partner bulmak değil sadece sıkıldığımda veya çok yalnız hissettiğimde bakmak. bunun bana ilginç bir şekilde iyi geldiğini fark ettim.
benim de yakın olan lgbt arkadaşlarım yok tanıdıklarımla da kafa uyuşmuyor. hatta gay arkadaşımdan biri o kadar bilinçsizdi ki 'sen erkeksin zaten' gibi cümleler duyardım kendisinden.şu an konuşmuyoruz. neyse ki sonradan 'her gay böyle değil. sakın ha homofobik bir lezbiyen olma' diye tembihledim kendimi. çevremin hepsi hetero onlarla da bir yere kadar anlaşıyoruz. benim lezbiyen olduğumu biliyorlar ama istediğim muhabbeti yakalayamıyorum hiçbir zaman anlayamıyorlar çünkü. birisiyle güzelce konuşuyordum duygularımdan bahsediyordum 'ben seni anlayamam kadınlara hiç böyle hissetmedim' demişti.bir yerden sonra tıkanıyor işte kendini tamamen ifade edemiyorsun. kendilerini o kadar norm kabul etmişler ki 'siz ne diyorsunuz bize? heteroseksüel mi?' diyen çıktı. ne diyebilirsin ki daha ne anlatabilirsin?
insanların benmerkezciliğinden şikayetçiyim. bir kişi de, senden ne haber, desin yahu.
bu tek taraflı iletişim, egoizm nereye kadar?
gay bara gitmek istiyorum. çılgınlar gibi dans edip, sarhoş olmak istiyorum. ama ilki dışında diğerlerini yapamayacağımı da biliyorum.
2 gün kaldı sabret pierrot.
7 aydır sözlüğe girmemişim. hayatım çok yolunda sözlük. maşallah deyim.
itiraf ediyorum. vaporwave dinleyen adam hesabını ben yönetiyorum. dark bear'tan özür diliyorum. eğer editörler uygun görürse eğer vaporwave hesabını kapatabilirler.
en sonunda tekyönle iletişime geçmeye karar verdim aralık ayında bir parti organize etmek için. 3-4 saat çalar eğleniriz. sizin parti organize edeceğiniz yok. iş başa düştü :). techno & trance sevenler takip etsin. sevmeyenler de gelsin çok eğleniriz. asiscrus olarak çalacağım benim sahne ismim. üniversite zamanlarında çalardım. sonrasında vakit ayırmakta sorun yaşadım. djlik kariyeri niyetim vardı ama hayat başka yönde ilerledi şimdilik. şimdilerde hiç bir kariyer umurumda değil. :) eğer siz de parti organize ederseniz ve ses sistemi iyi ise her zaman gelir çalarım bilginiz olsun. maksat eğlenelim güzel bir gece geçirelim.
sevgilime sürpriz yapıp ülkeye erken dönüş yapcem. sshhhh !
@monattan disco ve house müzikle aran nasıl?
  • /
  • 178