planetromeo

galiba burada iş bulacağım ben. android developer arıyorlarmış. ilerde öğrenirsem... *
gayet elit bi siteyken son 4 yıldır kesinlikle iğrenç kalite bi site olmuştur sebebi de izin almadan penis fotosu popo fotosu yollayan türk üyelerdir!
düzgün insan milyonda bir bulunuyor. çoğu profilinin sol işaret kısmında burçlarını koyarken, korunarak ilişki kimsenin mi aklına gelmez.
bilgilendirmek için mesaj attım, sağlıksız bu yaptığın diye. cevabımı aldım ve sustum tabi.
buranın amca mekanı olduğunu zaten biliyordum ama bugün aldığım "if you wanna daddy," tarzı mesajın 71 yaşında bir adamdan gelmesi? dedecim senin daddy'lik halin mi kalmış. gelmişsin 71 yaşına dile kolay. n'apıyorsun çakalın, kurdun dolaştığı romeo'da? ne bu enerji, anlamıyorum gerçekten.
vakti zamanında sağlam bir partner bulup 5 sene aynı partner ile takılmamı sağlamıştır, az önce tekrar girip baktım aynı standart tipler yeni yüzler vücutlar yok maalesef:(
bi arkadaşım sayesinde öğrenmiştim siteyi, ilk bi kaç foto koyup koyuldum işe manita kovalayayım diye.
bi de ne göreyim 10 dk da yüzlerce mesaj.
meğer ilk üye olduğunda ana sayfada yayınlanma muhabbeti varmış, ben tabi o zamanlar daha kezo olduğum için panik yapıp arkadaşımı aradım. sanki fbi ajanının kimliği ortaya çıkmışcasına telaşlı bi halde " olm bi ton adam mesaj atıyo noluyoruz"? diye. piç kurusu ondan sonra söyledi muhabbetin n'olduğunu
sonrası malum gelsin herifler gitsin manitalar
ismini acilen planetlordmontague olarak değiştirmesi gereken site. romeolar gitmiş babaları gelmiş...
benim gibi daddy sevenler için bir sorun teşkil etmeyen site. ilk fuckbuddy'msimi buradan buldum ayrıca. hem de almaaan. *
4 yıl önce beni zayıf ve çirkinim diye reddeden bear beyin dün yeniden bana dönmek istediği şeklinde mesaj attığı yer. çünkü sevgilisinden ayrılmış ve beni unutmamış.*adamın tipini adını vs unutmuştum. romeo sayesinde tekrar hatırladım. romeoğğ romeoğğ nelere kadirsin.
en iğrenç gay applerinden birisi
online olanların yarısının kız bulamayan heterolardan oluştuğu bir garip site.
bir zamanlar çok populer olan site; akıllı telefonların yaygınlaşması ve hornetapp gibi daha az kısıtlamalara sahip uygulamalar sayesinde populerliğini yitirmiştir. romeonun meşhur olduğu dönemde gay.com ve manjam vardı. bunlar da bugünkü romeonun kaderini yaşıyorlardı.
en iğrenç olma yolunda emin adımlarla ilerliyor bu doğru da hornet kullanımından dolayı zaten baya azaldı kullanıcısı. dahası en başta gabile ardından da hornet kapanmadan en iğrenç olması zor.

growl candır <3
en iyi gay arama buluşma platformu. oradaki profilimi günde 200 kişi ziyaret ediyor. 90 ile mutlaka yazışıp grup ayarlıyım 3 kişiyi sıradan geçirmesem o hafta çok azıyorum. libidomu durduramıyorum.
bunun cruising room diye bir flash oyunu vardı sanırım. oradaki erkek çizimlerini görünce çok heyecanlanmıştım. flash öldüğü için oynayamıycaz artık.
  • /
  • 3