planetromeo

galiba burada iş bulacağım ben. android developer arıyorlarmış. ilerde öğrenirsem... *
gayet elit bi siteyken son 4 yıldır kesinlikle iğrenç kalite bi site olmuştur sebebi de izin almadan penis fotosu popo fotosu yollayan türk üyelerdir!
düzgün insan milyonda bir bulunuyor. çoğu profilinin sol işaret kısmında burçlarını koyarken, korunarak ilişki kimsenin mi aklına gelmez.
bilgilendirmek için mesaj attım, sağlıksız bu yaptığın diye. cevabımı aldım ve sustum tabi.
buranın amca mekanı olduğunu zaten biliyordum ama bugün aldığım "if you wanna daddy," tarzı mesajın 71 yaşında bir adamdan gelmesi? dedecim senin daddy'lik halin mi kalmış. gelmişsin 71 yaşına dile kolay. n'apıyorsun çakalın, kurdun dolaştığı romeo'da? ne bu enerji, anlamıyorum gerçekten.
vakti zamanında sağlam bir partner bulup 5 sene aynı partner ile takılmamı sağlamıştır, az önce tekrar girip baktım aynı standart tipler yeni yüzler vücutlar yok maalesef:(
bi arkadaşım sayesinde öğrenmiştim siteyi, ilk bi kaç foto koyup koyuldum işe manita kovalayayım diye.
bi de ne göreyim 10 dk da yüzlerce mesaj.
meğer ilk üye olduğunda ana sayfada yayınlanma muhabbeti varmış, ben tabi o zamanlar daha kezo olduğum için panik yapıp arkadaşımı aradım. sanki fbi ajanının kimliği ortaya çıkmışcasına telaşlı bi halde " olm bi ton adam mesaj atıyo noluyoruz"? diye. piç kurusu ondan sonra söyledi muhabbetin n'olduğunu
sonrası malum gelsin herifler gitsin manitalar
ismini acilen planetlordmontague olarak değiştirmesi gereken site. romeolar gitmiş babaları gelmiş...
benim gibi daddy sevenler için bir sorun teşkil etmeyen site. ilk fuckbuddy'msimi buradan buldum ayrıca. hem de almaaan. *
4 yıl önce beni zayıf ve çirkinim diye reddeden bear beyin dün yeniden bana dönmek istediği şeklinde mesaj attığı yer. çünkü sevgilisinden ayrılmış ve beni unutmamış.*adamın tipini adını vs unutmuştum. romeo sayesinde tekrar hatırladım. romeoğğ romeoğğ nelere kadirsin.
en iğrenç gay applerinden birisi
online olanların yarısının kız bulamayan heterolardan oluştuğu bir garip site.
bende bir arkadaş sayesinde tanıştım bu uygulamayla, neyse birkaç profile baktım falan , saçma sapan mesajlarda geliyor bu arada. neyse sonra birinin profiline baktım dikkatimi çekti ama mesaj atmadım nedense yani elim gitmedi. sonra bir baktım ki o mesaj atmış. konuştuk fakan ertesi günde ben ona gittim ve bum. hala görüşüyoruz. <3 onu çok özledim, zaman çok yavaş geçiyor nedense.
  • /
  • 3