planetromeo

gayromeonun normal versiyonu. hani şu ahlaksız kabul edilmeyeninden.
iş yerinde, umumi alanda* gibi alanda gönül rahatlığıyla olmasa bile minimum tedirginlik ile girebileceğiniz gayromeo versiyonu.
ben bu siteye üyeyim ama hiçbir halt olmuyor ya yalan sahte aidsli adam kaynıyor orası gayim yalnızım deyip biseksüel çıkan evli olan tiplerle dolu yalancıların allahı var orda
eski sevgililerimden k.knın çoğunlukla takıldığı, tanış-buluş-çüküş mantığıyla çalışan website. gabilenin tasarımsal olarak daha iyi ve yabancı versiyonu olarak nitelendirilebilir.
ayı sözlük klüp bölümüne kaydolmuştur, profili olan arkadaşlar klübe üye olabilirler.
gabileden daha güzel, gayromeodan (ismen) daha edepli olan ama pembepanjur mantığıyla işleyen tanıştırma, buşuturma, seviştirme sitesidir.
off ya ne yakışıklı herifler var bu sitede mina koyingo...
diğer sitelere nazaran seviyenin biraz daha yüksek olduğu ama yine de dal taşak fotoğraflı insanların olduğu bir tanışma platformu. aynı nicki kullanmaktayım castlevania.
her şekilde giderim olduğu halde soyunuk fotoğraflarımla yer aldığım tanıştırma, buluşturma, seviştirme sitesidir.

(bkz: ben de soyundum)

(bkz: adam azmış beyler)
çok kişinin canını yaktığım yerdir.

hiç istemesemde yalnızlık canıma tak edince plancherel olarak kaydolduğum genelde et pazarı modundaki site.
namusun kitabını yazdığım yerdir, güncelleme için yeni kanlara ihtiyacım var.
dudak öne,popo dışarı malumunuz iç çamaşırı markasının görünürde olması lazım gelen,herkesin aktif olduğu,"feminenler yazmasın" dileğinde bulunduğu oldukça sosyolojik alt metinler barındıran site.
gabile'dekiler kadar kezban var içeriğinde. daha elitiz diye arayüz kasıp üyeleri ile bu elitistliği mahvediyorlar. aslında paralı olsa çok iyi olur. paralı date sitelerinin arayüzü ile kıyaslanamaz planetromeo, bence çok daha iyi.

aradığımı bulabiliyorum ama kezban hepsi. ee neye yaradı?
hesabımı kapattığım site. sadece reklam için kullandığım ayı sözlük grubu açık durumda.
iyice pokunu çıkarmaya başladı herkes, ne bu hacı ya bu ne seviyesizlik adamın üyeliği var "partnerim var" ibaresini koymaz mı kafan mı güzel demek yerine o kafasını bilgisayarının ekranına sürtüp kıvılcım çıkarmak niyetindeyim. hele ki, içlerinden biri mesaj atsın bana üşenmeden evine gidip yapacağım bu fantezimi :)
yeni yetme lubunya arkadaşların yurdışına kapak atmak için kullandıkları elit olduğu söylenen partner sitesi... yani lubunya ihraç ettiğimiz site...
kaç gündür sitede bir ben reklamı var aldı başını gitti -ben arkadaşlarıyla tanışıyor, ben romeo'suyla tanışıyor, ben komşularıyla tanışıyor- kim lan bu ben ??

edit: bu ben olacak dallama meğersem bir mobil uygulamasıymış. *
an itibariyle telekominikasyon iletişim başkanlığının sansürüyle karşılaştığım site. anında ip adresinden girdim de geri kalmadım yarıştan.
ilk üye olduğum -belki de son- eşcinsel "arkadaşlık" * sitesi. can sıkıntısı insana nelere yaptırıyor. artık açıp kapatıyorum, ayak izi bırakan var mı diye. meğersem "ayı sözlük" klübüne katılmışım orada, haberim yok. ilgimi çekmiyor site artık. boy-kilo olayını da dalgaya alıp abartmışımdır hani, geyik yapılmayan bir yer olduğunun farkına vardım acıyla.
  • /
  • 3