dead by daylight

takım oyununu iliklerinize kadar hissedeceğiniz eğlenceli bir multiplayer* korku oyunu. ahım şahım bir korkunçluğu yok ama survivor oynayıp killer'dan kaçarken baya heyecanlanıyorsunuz. korku filmlerindeki ilk ölen aptal sarışın rpsi yapmak daha zevkli olduğu için survivor oynamayı pek bir sevdim*. indirimde alınabilecek bir oyun. şu an kış indiriminden faydalandığı için gayet makul bir fiyatta.
killer oynamak pek zevkli bu oyunda. her oyunda nerdeyse yaralilara sargı yapan,kancadaki takım arkadaşını kurtarıp çeşitli kahramanlıklar yapmaya çalışan survivorlere kafayı takip ,hıncımı alıp ona puan kazandirmamaya çalışıyorum. sen kimsin ki benim olduğum oyunda arkadaşlarına yardım edebiliyorsun?
yakında türkçe dil desteği gelecek oyundur. ayrıca ps platformunda oynamak isteyenler olursa mesaj atsın. rankım genelde 10 - 13 arası değişiyor. * *
arkadaşımın gazıyla aldığım, beraber biraz oynadıktan sonra dönüp bakmadığım oyun. arkadaşlarla oynayınca, hele ki geyik bir takımınız varsa acayip eğlenceli oluyor. lakin takımım dağıldı, multiplayer oyunlarda tek başıma oynarken de sıkılıyorum, o yüzden bi daha da oynamadım.
önümüzdeki haftalarda silent hill'den pyramid head ve cherly mason dlc olarak gelecek.
ayrıca pride haftasına özel sosyal medya sayfalarında oyun logosunu gökkuşağı rengine boyamışlar. oyuna arşiv bileti satın alıyordum artık daha da çok kozmetik ürünleri alırım. belki pride kozmetik falan çıkarırlar da onurumuzla taşırız oyunda. *
resident evil evreninden bir killer ve survivor gelecek olan oyundur.
güzel oyun ama bir türlü güzel bir ekip kurup da giremedim. tek başına rp yapmak da sıkıyor bir süre sonra. sims oynasam daha iyi.
ay oynamak istiyorum ama girgir samata yapabilecegim kimse yok eger oynamak isteyen varsa sadece bi mesaj uzaginizdayim.
pride haftasıyla oyunda karakterlere takılabilir gökkuşağı anahtarlık vermiş oyundur. büyük harflerle ''prıde'' kodu ile erişebilirsiniz. facebook sayfaları yine rengarek ve birçok lgbti yayıncılarla yayın yaptılar. bu yüzden bile sevilesi. savaş biletlerini almak gerek . hem ucuz hem de oyuniçi puan olarak iade ediyorlar.
kurban olarak oynarken altıma sıçtığım ama katil olunca orgazmın zirvesine yaklaştığım oyun.
doktor main karakterimdir bilginize. :d