hastane mescidinde oral seks yaparken yakalanan eşcinseller

olay çorlu devlet hastanesi mescidinde meydana gelmiş. gazetenin haberine göre 48 ve 23 yaşındaki iki kafadar hastane mescidinde oral seks yaparken yakalanıyorlar. poliste verdikleri ifadenin ardından şahıslar serbest bırakıldıktan sonra mescidde ilaçlama ve temizlik yapılarak halılar değiştirilmiş. ilaçlama yapılıp halılar neden değiştiriliyor, hayırdir, eşcinsellik bulaşıcı da cemaate de bulaşır diye mi korktunuz diye sorası geliyor insanın.
haberin linki: http://www.devrimgazetesi.com.tr/buyuk-r...
hahahahahahahahha gorevli olan bu tiplere artik gulesim geliyor komik yani hayvan gibi davraniyorlar dicem ama hayvanlar bile daha iyi davranir seviyesiz boyle insanlar
lisemde alt dönemimden 2 kızın mescidde yiyişirken din hocasına yakalanmasını akıllara getirmiştir.konum konyaydı.şaşırtmadı bu yüzden.
sevişenler hetero çiftde olsaydı yine halılar değişirdi. döl bu, kokmaya başlar on dakika sonra. insanlar tanrılarının da istedikleri gibi temiz bir ortam da ibadet etmek isterler. bi bitmiyo "eşcinseliz ,çok eziliyoruz" duygu sömürüsü.
bula bula hastane mescidini bulmuşlar. yersizlik ne zor şey. 48 yaşındaki k.g. yi çorlu'da bulmalıyım. okuyorsan bir mesaj atman yeterli k. g. öptüm bye.
ah be abim, kendi kendimizi yakıyoruz resmen. kimliğimiz halkın gözünde yeterince kirli halde değilmiş gibi üzerine böyle olaylarla gündeme gelince iyice yerin dibine giriyoruz.
pek duyulmayan bir haber. ya gerçek değil ya da duyulmasını istemiyorlar. açıkçası ikinci düşünceye daha yakınım. öyle böyle bir yerde yakalanmamışlar çünkü. adamlar resmen sevişerek mevcut düzene isyan etmiş*.

onaylamasam da yaşanan şey eşcinsellerin ötekileştirilmesinin, aile ve toplum baskısının bir yansıması bence. sen insanların kimseye zarar vermeyen cinsel hayatlarına, yönelimine saygı duyma sonra kendi değerlerine saygı duyulmasını bekle. insanlara karışma ki evlerinde veya bir otel odasında rahat rahat sevişsinler.

(bkz: bırakınız öpüşsünler)
(bkz: bırakınız sevişsinler)
birileri fantazi yapacak diye başımıza iş açtı :) yaptınız bari yakalanmayın