ayimiyim neyim acaba

Durum: 1126 - 0 - 0 - 0 - 05.10.2016 01:25

Puan: 11288 - Sözlük Kaşarı

9 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 57

dipteyim ben

paçalarımızdan akanları birleştirmek istediğim yazar. e 1.nesil sonuç olarak. voltranı oluşturabiliriz akabinde.

çağlar çorumlu

gralıçam * repliği ile 7 numara sayesinde hayatımıza giren başarılı oyuncu. bu aralar nescafe reklamları ile televizyonda boy göstermekte.

o ses türkiye

şovdan ibaret yarışma programı.
bir türlü sevemedim, bir kaç defa izliyorum. tam güzel derken, kızacak bir şey buluyorum ben bu programa. ne bileyim, survivor'dan pek farkı yokmuş gibi geliyor bana.

ayı sözlükte büyük harf olmaması

sadece ayı sözlük değil, interaktif sözlüklerin tamamına yakınında/tamamında olan durumdur. link sebebi denilebiliyor genelde. ancak, düzen gereği tamamının eşit harf olması gerek mantığı daha önde gibi. sonra ergen yazıları gibi bir çok entry görebilirdik; gerçi format olmasına rağmen değişmiyor, yine görüyoruz.

2pm

7 adet üye ile yola çıkan, ancak jay park'ın gruptan ayrılması ile 6 kişi kalan koreli pop grubu.
hands up adlı şarkıları fıkır fıkır ve kıpır kıpırdır. dinlemeye değer;

playstation

eylül ayında 4 pro versiyonu yayınlanan oyun konsolu.

ekşi sözlük

ne olursa olsun, türkiye'nin en iyi interaktif sözlüğüdür. her interaktif sözlükte olduğu gibi, iyisi ve kötüsü vardır. bu yüzden kötülenebilecek bir mecra değildir.

4 ekim 2016 imc tv'nin kapatılması

* basın özgürlüğü savunulup o şekilde yapılan eylem. ayrıca zamanında ayı sözlük ile alakalı program yapan bir kanal ile ilgili bu habere bu sözlükte bir yorum yapılmaması da ilginç gelmiştir.

edit : maho musunuz oğlum ? bunu niye eksilediniz şimdi ? entry düzgün yazılıyor diye yapıyorsanız, bak o ayrı.

zara

harun kolçak'ın korkuyorum şarkısını, harun kolçak ile tekrar yorumlayan şarkıcı. tarzını pek beğenmem ancak, sesine çok gitmiş şarkı ve birazda kendi tarzında söylemiş; olmuş olmuş...

gülçin ergül

harun kolçak ile yaptığı ağlat beni düeti harika olan şarkıcıdır. harun kolçak şarkılarını yorumlamak biraz zordur basit gözükmesine rağmen, ben çok beğendim. diğer için;
(bkz: zara)

ece seçkin

sesi güzel olan, ama genelde şarkı tercihleri yanlış olan şarkıcıdır. bahçeşehir üniversitesi, hukuk okumaktadır. canlı sesini daha çok gösterse, daha da başarılı olabilir.

simge sağın

1981 doğumlu, itü konservatuar bölümü mezunu şarkıcıdır. 2011 yılında çıkarmıştır ilk albümünü, ancak o zaman pek geniş bir kitleye ulaşamamıştır. daha sonrasında 2014 yılında bip bip ile tekrar daha sesli bir şekilde dönmüştür. sempatik ve sesi güzel bir hatundur. sonrasında bir miş miş vakası vardır ki, neyse... ama yankı ile zirve yapmıştır. klip ve şarkı ayrı ayrı çok güzeldir. sezen aksu parmağı olduğu bellidir;

derya uluğ

okyanus adlı single çalışması ile çıkış yapan şarkıcıdır. evet son zamanlarda radyolarda bolca dinlediğimiz şarkı bu hanımefendiye ait.

eypio

günah benim adlı şarkı ile 100 milyon izlenmeyi geçen kişidir youtube'da. anlamsız bir şarkı olmasına rağmen, bir kaç defa dinlenince dile pelesenk olur. arkadaş hoş bir ayıdır ayrıca *.

kuala lumpur

ayı sözlük formatı

göz ucu ile değil, toto ile bakılan formattır/yerdir. e tabi böyle bir durumda okunulan anlaşılmıyor, hak vermek gerek.

call the police

inna

(bkz: kaldığı yerden devam etmek) *

2016 yılı yazına, heaven adlı single çalışması ile merhaba diyen popçu.

roton

romanyalı müzik şirketidir. bünyesinde; inna, alexandra stan, akcent gibi ünlü dans müzik yapan isimleri barındırır.

asus

ağırlıklı olarak, telefon ve bilgisayar üretimi yapan firma. bilgisayar konusunda pek bir arıza çıkartmayan firmadır. 4 yıldır severek kullandığım bir bilgisayarım var. telefon konusunda da fena sayılmazlar zenfone 2 kullanan bir birey olarak, performanstan genel olarak memnunum. ancak; şarjın pek götürmemesi, arada bir sim kartı tanımaması, ekran aydınlatmasını sonuna kadar açtığında göz kırpması sıkıntıları genel olarak tüm kullanıcılarda bulunmaktadır. - bu arada sim kart sorunu kendi kendi çözüldü ve uzun zamandır tanımamazlık yapmıyor, ilginç - ancak yine de şöyle bir gerçek var, fiyat ve performans endeksli olarak alınabilecek bir kaç telefondan biri. diğerleri için ise, lenovo ve sony xperia serisini araştırınız lütfen.
  • /
  • 57
  • /
  • 23

2pm


ayı sözlükte büyük harf olmaması


aşk kafe


monica naranjo


roton


call the police


kuala lumpur


eypio


gine


seyşeller


nambiya


gabon


sierra leone


komorlar


burundi


burkina faso


benin


holi


kygo


yoseop yang


  • /
  • 23
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1126

orko

ayı sözlük basketbol zirvesine katılmasını istediğim yazar kişi. umarım gelir ve tanışırız.

kravat takan orospular

cüneyt arkın'ın yaklaşık bir dakikalık süre içersinde, arka arkaya orospu kelimesini kullanarak rekora imza attığı videodur. hayır birde o kadar çok orospu dediği için neden bahsettiği de anlaşılmıyor ki...

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11...

orko

iyi yazan sağlam kalemi olan yazar kişi. umarım en yakın zamanda onunla da yüz yüze tanışabiliriz. severek takip ediyoruz.
Henüz takip ettiği biri yok.