asus

tayvan merkezli çin'in aşmış elektronik markası. pc ve tabletlerinin başarısından sonra zenfone modeli telefonları da oldukça beğeni kazanmaktadır. bu fiyata bu kalitede ürünler, pes dedirtir.
ilk önce tabletini kullanmaya başladığım, devamında performansını beğendiğim için zenfone 6 modelinden bir de telefonunu aldım. 2 telefon taşıyan ben artık tek telefon taşıyorum. 6'' biraz büyük geldi ama bir kaç güne alışırım sanıyorum.

web adresi için; http://www.asus.com/tr/

ayrıca; (bkz: asus teknik servis)
iki yıldır hiçbir sorun yaşatmadan bana hizmet eden dizüstü bilgisayarımın markası.
bir süredir akıllı telefon olarak zen2 modelini kullandığım marka. fiyat performans* ürünü olarak piyasadaki en mantıklı seçimdir diyebilirim. root rom olaylarına gidilmediği takdirde sorunsuz bir şekilde yoluna devam eder, ki bahsedilen işlere bulaştıysanız zaten stabillik denen kavrama çoktan elveda demişsinizdir. çift tık ekran açma ve kapama bile tek başına alma nedeni. şu özellik neden hala varsayılan değil anlamak mümkün değil, ekran kapalıyken ekrana çizeceğiniz harflerle atadığınız uygulamaları açıyorsunuz bu da muhteşem, acil durumlarda ekranı aç, tuş kilidi aç uygulamaya gir diyene kadar ekrana c çizmek yetiyor. pclink adlı uygulaması ise pc kullanıcıları için resmen bir can simidi. pc başındayken telefon nerde unutuyorsunuz, tamamen pc üzerinden kontrolü sağlıyor. velhasıl artık biraz eski ama hala performans yönünden canavar gibi olan bir modeldir. 4 gb ram, öehh. zen3'te neler yapacak çılgın asus göreceğiz. arkadaki ses tuşları konusunda esinlendikleri lgnin yolundan gidip şarjör grünümlü batarya yapmasınlar da. *
ağırlıklı olarak, telefon ve bilgisayar üretimi yapan firma. bilgisayar konusunda pek bir arıza çıkartmayan firmadır. 4 yıldır severek kullandığım bir bilgisayarım var. telefon konusunda da fena sayılmazlar zenfone 2 kullanan bir birey olarak, performanstan genel olarak memnunum. ancak; şarjın pek götürmemesi, arada bir sim kartı tanımaması, ekran aydınlatmasını sonuna kadar açtığında göz kırpması sıkıntıları genel olarak tüm kullanıcılarda bulunmaktadır. - bu arada sim kart sorunu kendi kendi çözüldü ve uzun zamandır tanımamazlık yapmıyor, ilginç - ancak yine de şöyle bir gerçek var, fiyat ve performans endeksli olarak alınabilecek bir kaç telefondan biri. diğerleri için ise, lenovo ve sony xperia serisini araştırınız lütfen.