zara

telefondaki aplikasyonlardan ses mi çıkmadı, romeoda atılan mesajlara cevap mı gelmiyor, her çiçekten bal ala ala etrafı kuruttunuz mu o zaman ilk fırsatta uğranması gereken mağaza. elbette alınacak kıyafetler ve para harcamak sizi rahatlatır ama elinizi sallasanız bir gaye çarpma imkanı paha biçilemez. hem kıyafetler, hem gelen gay müşteriler tarz olunca gözler bayram ediyor. durdurulamayan alışveriş çılgınlığının adresi.

(bkz: zara torbası)
kaliteli bir markadır. biraz feminen ama olsun yine de bir tanedir
türk halk müziği söyleyen ses sanatçısının ismidir aynı zamanda.
indirim zamanında müthiş fiyatlara güzel şeyler alabileceğiniz mağaza. ayrıca buradan aldığım çantalar da insanların çok dikkatini çekiyor-muş. yine de dünya trendini takip edebilmek adına türkiye'deki sayılı firmalardandır.
sivas ilinin de en gelişmiş ilçesidir aynı zamanda.
şuan raflarda 149tl'ye satılan pantolonunu bizzat arkadaşımın 17tl'ye onlar için ürettiği firmadır. kalitesiz lan bildiğin. aynı kesimde daha kaliteli gömlekleri etro 'dan veya the kooples 'dan bulabilirsiniz. özellikle the kooples taş gibi. 5 yıl önce aldığım gömleği bile hala zımba gibi duruyor dolapta. öte taraftan, zara'nın geylere satış yapıp da tüm tezgahtarlarının homofobik ve paşanın sol taşşaaaa tavrını anlayamıyorum.
uğramadan alışverişimi tamamlamadığım marka. kendisine has bir tarzı var, bir başkasının üstündeyken bile anlayabilirim o giysinin zara'ya ait olduğunu.
sivas'ın bir ilçesi öte yandan halk müziğinin acıklı kadın sesi..

lan o bakışlar ne sürekli tecavüze uğramış gibi, sanki aç bırakıp işkence ediyorlar.

bunu keşfetmiş yapımcılar sürekli sahur programı yaptırırlardı bir de, daha da acınası olurdu.

son olarak albeni reklamlarında oynayarak reklam hakkında ayarımı kaçırmıştır. özlem tekini duyunca yatışıp, zara'yı duyunca delleniyorum. al beni sok dötüne de demişliğim vardır
ilk olarak gelin nazlanması türküsunu söylerken sevdiğim, sonra gereksiz bir muhafazakarlaşma ve şişme dönemine girmiş, şu aralar ne yaptığını ettiğini bilemediğim güzel gözlü, yüzlü, sesli keçe kurdan (kürt kızı).

çalışanları taş gibi olan giyim mağazasıdır.özellikle caddedeki büyük zaradaki orta yaş sakallı beyefendiden gözlerimi alamadım
lisede sınıfta bi arkadaşımın kaz tüyü montunun markasıydı.kaz tüyü olduğunu kanıtlamak için içinden tüy çıkarıyordu ve içinde artık tüy kalmamıştı.o günden beri markayı duyduğum insana karşı ön yargılıyım
açgözlülükten mi, yoksa etrafındaki gerizekalılardan mı bilinmez, dünyaca ünlü zara mağazasına ad kullanma davası açan, karşıt olarak zara mağazasının da dava açıp kazandığı ve zara'nın sahne adı olarak zara'yı kullanmasının yasaklandığı türkücü.
harun kolçak'ın korkuyorum şarkısını, harun kolçak ile tekrar yorumlayan şarkıcı. tarzını pek beğenmem ancak, sesine çok gitmiş şarkı ve birazda kendi tarzında söylemiş; olmuş olmuş...
gittikçe güzelleşen sanatçıdır.
zoptirik bir markadır. bazen güzel tasarımları olabiliyor lakin ürünleri çok kalitesiz efenim.
5 ekimde online satışa başlayacak olan markadır.
o kadar indirim yapmasına rağmen fiyatları malesef döviz kurları nedeniyle düşmedi bu sene gerçi bu sezon nedense hiç bir şey bulamadım alacak online satışı olmadan önce ne güzel şeyleri vardı şimdi artık yapmıyorlar ya da türkiye'ye getirmiyorlar.
erkek reyonunda bolca taşlı, parıltılı, dallı/güllü sahne kıyafeti ayarında parçalar bulunabilen giyim markası. bir de neredeyse bütün kıyafetler üstünde yazandan bir beden küçük gelir. serdar ortaç'sanız kendinize çok güzel kıyafetler bulabilirsiniz. uzak doğulu frapan tasarımcıları olduğunu düşünüyorum.
eski adıyla neşecik olan güzel sesli sanatçı. karakterini ayrı şarkılarını ayrı seviyorum. röportajlarını dinlemişliğim vardı, ne mütevazı ne kibardı öyle. hayran kalmıştım. halen daha açar açar dinlerim. zamanla müzik zevkiminde değişmesiyle daha çok sever oldum.


mağaza olan zara var bir de. ben bu mağazayı çok seviyorum, param olsa bütün mağazayı satın alacağım diye korkuyorum. transparan, leopar, zebra, yılan derisi desenli şeyleri, çiçekli böcekli kıyafetleri çok seviyorum. ha ailemin yanında belki giyemiyorum ama ünide kafama göre takılabiliyorum. ben genelde kıyafetlerimi çok düzgün kullandığım için ne alsam çok uzun süre dayanıyor. bunlarda öyle. bugün yine leopar desenli bi hırka aldım. foto çeker atarım çok seksi bence.