izmir'de yaşayan ayı sözlük yazarları

bildiğim kadarıyla ben yani sinner bear, izmirbear varız. başka kimler var el kaldırsın. kamu oyu yoklaması yapıyoruz.
görünen o ki bir zirve olsa 2 kişiyle yapılacak
büyük çoğunluğu pasif sözlük yazarları dır.

aktiflere örnekler;

(bkz: kelayi)
(bkz: imaginarium)
(bkz: mavilik)
(bkz: oceanbear)
(bkz: unbearable)
izmir'de yaşamak ayrıcalıktır ,ben de ayrıcalıklıyım
el kaldırıyorum, ben de burdayım (bkz: porter)
ee burayla kimse ilgilenmiyor herhal.. herkes çatır çatır zirve yapıyor, bizde tık yohh. daha ne bekliyoruz ki ?
aha daha üyeliğimin ilk gününde izmir gördüm, doğru yerde olduğuma eminim artıkın.
merhaba herkese; ben de geldim buralara sonunda, ama izmir'de yaşayan sözlük yazarı epeyce bir az sanıyorum ki bu başlık oldukça boş kalmış gördüğüm. olası bir zirve yapıldığında az kişinin katılacağı aşikar sanıyorum ki. ancak bunun bir artısı da olabilir diye de düşünmüyor değilim açıkcası; az kişi masanın da küçük olacağını ve daha samimi bir ortam sağlanabilineceğini de vaadediyor bir yandan; ama bilinmez ne olacağı son tahlilde. aylık zirveler planlanabilinir diye iç serzenişimi dile getiriyorum buradan; bir sözlüğü canlandırmanın etkin yollarından biri reel sosyalleşmeyi de sağlayabilmekten geçer diye düşünüyorum.
aman tamam ben de izmirdeyim he.benle evlenicek adamlara bir pm uzaktayım.
cekidege cigdem, domatese donat, simite gevrek deriz, boyozumuzu yemeyen pisman olur, o kadar sicak kanliyiz ki ayi ya panda deriz. ben de izmirdeyim

(bkz: pizzaci tufan)
son zamanlarda artan ayı sözlük popülasyonudur. umarım bu hızla devam eder. bir zirve yapmamız ve zirve küsükünü olmamız nedeniyle ben ve izmirbear baska bir zirve yapılması durumunda önce nazlana cağımıza ama sonunda en önde zirve alanında çılgınlar gibi eğleneceğimizi düşünüyorum. yeni arkadaşlardan biz yeni geldik hoş bulduk zirvesi bekliyoruz.
bu artışa çok sevindim ben kesinlikle bir zirve şart *
istatistikler kısmında 45 olarak görülen ancak aktif * * olarak göre bildigim 10 yazardır. geri kalan 35 kişi nerede.
35 kişiden teki dönmüştür yehuuu izmir.
en kıyak yazarlardır. sükunet içerisinde alsancak çimlerde kaşına kaşına birasını yudumlar. ohh mis gibi şehir.
izmire geldiğimde görüşmek istediğim yazarlardır.
adam akıllı gidebilecekleri bi gay bar olmayan yazarlardır aynı zamanda, en yakın adres kuşadasıdır. gay bar anlayışı ka ve cix ikilisi arasında sıkışmış durumdadır. arada bir yapılan partiler nefes alma niteliğindedir. aynı zamanda her fırsatta istanbula gelmeyi planlayan yazarlar olma olasılığı da yüksektir.

(bkz: kıbrıs şehitlerini istiklale benzetmek)
nedir bu gay bar faşizmi diyen yazarlardır bi de.sadece gay barlarda mı rahat nefes alınıyo , izmirin heryerinde lgbt birey olduğunun bilincinde olan rahat yazarlar olduğundan , öküz gibi içki paraları verip götüm gibi müziklerle piyasa yapılmıycağınin da farkındadırlar.uzun lafın sopası , rahat olun ve izmirli yazarlar adına endişelenmeyin.bi de eğer izmire benzicek bi istanbul ilçesi veya bölgesi varsa orası da istiklal değil kadıköydür.
  • /
  • 3