kendi doğum gününü kutlamayan insan

doğum günüm yılbaşı olunca mecburen kutluyor gibi görünüyorum ama aslında kutlamıyorum
son yıllarda turkcell dışında hatırlayan kimse olmadığı için ben.

böyle günlere değer veriyorum ama çevremde kimse vermiyor. beni sevmediklerinden değil. ya onlar için çok da önemli olmadığından ya da hatırlamamalarından.

ama söz verdim bir sonrakine tek başıma kutlayacağım. evet pasta alıp mum bile dikeceğim. turkcell bebeğimle kutlarız yani. hem bana o günlüğüne 1 gb hediye verirse turkcell ile seks bile yapabilirim.
12 yildir kutlamayan birey olarak kendimin de icinde bulundugu insan grubu.
yalnızlığıma o kadar güveniyorum ki telefonumu sessize almadan derse girebilirim. *
birdaha kutlamayın sevmiyorum öyle şeyleri demeniz bir yıl sonra ters etki yapabiliyor.o yüzden arkadaşlarınızı kendi hallerine bırakın ve doğum gününüzün yaklaştığı günlerde fazla dikkat çekmemeye çalışın.facebook hesabınızıda kapatmanız yada en azından dondurmanız şart yoksa kurtuluşunuz olmaz zaten.
eeh yaşlanıyorsun sonuçta bu güzel bir şey mi?
benim gibi thirty-something insandır.

(bkz:sex and the city)
dahil olduğum grup. bir iki mesaj, hatırlama yetiyor. kutlama falan olunca garip geliyor ya, kimisi kendi planlıyor milleti çağırıyor falan. ben yapamıyorum böyle şeyler.
kimse kutlamaz bende onemsemem
kimse kutlamadığı için kalbi kırık olan insan
ben. benimkinin kutlanmasından hoşlanmam. kimseninkini kutlamayı da sevmem. hele özel bişeyler beklenmesinden nefret ederim. yakın bir arkadaşımla limoniyiz bu sebeple. manasız bir gün. anlamsız, gereksiz. sevmiyorum, kutlamıycam