amkli konuşan eşcinsel

ne yapsın 'ama koymak' doğasında yok uygulamada yapamadığı için çeneye vuruyor. aslında götk diye konuşmalıdır. saygılar.
doğası gereği hayatında hiç am görmemiştir. görse apışıp nasıl koyacağını bile bilemez. heterolar gibi küfretmekten acil olarak vazgeçmelidir.
bisiklet parkurunda bisiklet süren iki hetero arkadaşım:

x: amk şu geçen travesti mi lan?
y: sus sus duyacak şimdi.
trans birey: amkun çocuğu bi am yaptırmışım ananda böyle yok.

kelimeyi kullanmayla cinsel yönelimin yada cinsiyet rollerinin alakası yok.
hay amk başladı yine edepli abilerimiz ahlak ve uyduruk eşcinsellik dersi vermeye. insanların kişisel özellikleri nede rahatsız ediciymiş. birinin anasına değil de babasına sövmek gerekiyor anlaşılan. amk da derim mk da amq de mq de. herşeyi derim. her söylenilen küfür eyleme geçmiyor. bi am'a bağımlılık gibi bir durum söz konusu değil. insanlar alışagelmiş küfürleri yapmak istediği için değil de sinirini atmak için kullanır amk. öğrenin artık.


(bkz:god is a woman) aman diyim ona da sövmeyin.
konuşması esnasında küfür ve argo içerikli kelimeler kullanan insanların, kullanmayan insanlara göre daha "hazır cevap" insanlar olduğunu gösteren araştırmalara dayanarak çok da eziklenecek bir tarafı olmayan eşcinseldir.
toplumun konuşma dili günden güne değişiklik gösterir ve bu kalıplar toplum tarafından her hangi bir cinsiyet temelli bir süzgeçten geçirilmez. çünkü bunlar zamanla dile yerleşen kalıplardır. 'amk' kelimesini bir eşcinsel kullansa kelime eşcinseli hetero yapmadığı gibi, aynı kelimeyi kullanan binlerce kadını da lezbiyen yapmaz. bird cry'ın dediği gibi ben de inançsız bir insan olarak, dile yerleşen kalıplardan ötürü; allah razı olsun, allah rahmet eylesin, inşallah, maşallah tarzı söylemlerde bulunabiliyorum. sonuçta türlü farklılıkların karambol olduğu bir ülkede yaşıyoruz ve bunların ifade edilmesi gayet doğal.
sen söylersin içi boş olur, başkası duyar içi dolu olur. "bir anlam çıkarmak gerekmiyor, ağız alışkanlığı" demek biraz savsaklık olur.

bir sinirle ve öfkeyle ağızdan çıkan şeyler bunlar. "hey naber amınakodumun göt vereni ibne" diyip selamlaşıp sohbete mi başlıyorsunuz?* ama genel itibariyle argo, küfür olarak algılanabilecek bir kelimeyi anlamını düşünmeden kullanmak **biraz hem karşındakine yapılan bir saygısızlık hem de gereksizliktir.

onun dışında nasıl konuşuyorsan konuş banane.
şöyle olan eşcinsel böyle olan eşcinsel şöyle yapan eşcinsel yeter artık gına geldi biraz farklı genel konular üzerine entrey açınca bizde yeşillendirelim buraları