ben sana dayanamam

Durum: 94 - 0 - 0 - 0 - 16.01.2018 00:10

Puan: 1320 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Gittiğinde...
  • /
  • 5

kurokuma

sözlükte en sevdiğim nicke sahip olan yazar.

how to get away with murder

3x09 ile kış finalini gerçekleştirmiş olan muhteşem dizi.

--- spoiler ---
sonunda sümsük wes'ten kurtulduğumuz için o kadar memnunum ki... sürekli kabız olmuş gibi bakan suratı, mıy mıy olması, her bokun altında çıkması filan irrite ediyordu beni. senaristlerin de aynı düşünüp kıçına tepiği atmaları bombastik olmuş. şu enfes dizideki en gereksiz karakter olmuştu. bakalım wes'i kim öldürmüş, sezonu bu şekilde tamamlayacağımız belli oldu. katili bulalım da, bi ellerine sağlık diyeyim.
--- spoiler ---

connor rolündeki jack falahee'nin acayip yakışıklı olması da kocaman bir bonus. imdb'de bakmadım (nedense) ama thomas lookin'de oynamış mıydı diye merak ettim. evet, birinin bana mesaj atması için yol yaptım şu anda lol.

badtamez dil

dansına hayran olduğum bollywood şarkısır.

bigbang

en sevdiğim k-pop grubudur. resmen bu yaştan sonra boyband hayranı olup kendime vip'yim diyorum. vip ise bigbang hayranlarına verilen isimdir.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

big brother türkiye

denk geldiğim videoda adam kendini acındırıyordu biz çok zorluk çektik filan diye, sonra 14 kardeşi olduğu ortaya çıktı. programın özeti

ayı sözlük chat

pikeler kaldırılsın, yorganlar serilsin. iki gündür böyle bir hava var.

studio ghibli

japonya'daki müzesi efsanevi olan, miyazaki-san'ın sahibi olduğu, en saygı duyduğum şirketlerden biri. müzesini gezerken katı bir fotoğraf çekme yasağı vardı, gizli gizli birkaç foto çekebilmiştim sadece. birçok insanın favorisi totoro olsa da benimki kiki'dir.

böreğe böğğğrek diyen insan

bu insan marula da maaaaarul der.

ugg giyen erkek

dünyanın en iğrenç ayakkabısını giyen erkektir.

street fighter’da hangi karakter

tivibu

gecenin bu saatinde üşenmedim, az önce tivibu müşteri hizmetleri'ni aradım. samanyolu haber, bugün tv ve mehtap tv'yi aniden kaldırmışlar. ben de ekşi sözlük sayesinde öğrendim. bize bu konuda hiç bilgi verilmedi. ilk telefona çıkan müşteri temsilcisi üç ayrı kanalın da sözleşmesinin aynı tarihte bittiğini ve yenilenmediğini söyleyerek beni enayi yerine koymaya çalıştı. sonra başka bir temsilciye bağlandım. o temsilci ise aynen şu cümleyi kurdu "nedenini aslında siz de biliyorsunuz, biz de biliyoruz" sadece bu cevabı almak istemiştim, çünkü nedeni gerçekten de belliydi.

haber alma özgürlüğü hangi yerden olursa olsun engellenemez. kişisel çıkarlar yüzünden etkilenen kesim biz olamayız. ben o kanalları izlemiyorum, hatta televizyon izlemiyorum ama tivibu'dan ya da başka yerden kaldırılmasına karşıyım.

ve sanırım artık gerçekten en ufak bir şeyden korkuyor bazı insanlar. böyle şirketler de benim başıma bir şey gelmesin diyerek alet oluyorlar.
bu ülke beni sürekli şaşırtmaya devam ediyor

yazarlardan lut kavmi'ne mektuplar

ben sana dayanamam

hızlı başlayan ama sonra duran entry canavarımsı oldu bu şahıs. tabi ki teşekkür etmeden de bitirmez bu entry'i. *)

ayı sözlük dört yaşında zirvesi

ilk defa yazlıkta huzur içinde tatil yaptığıma üzüldüm. orada olmak, eğlenmek, gülmek isterdim ben de. pişbirik oynayıp duruyoruz burada *

assassin's creed

şu anda unity'i oynuyordum, güzel denk geldi. açıkçası unity beni pek sarmadı. eski oyunları kesinlikle daha güzel. favorim tabi ki de istanbul'da geçeni.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği bilgisayar oyunları

god of war serisi. şu sıraşar ise the ark'a takmış durumdayım.

sense8

2. sezon onayı sonunda gelen über dizi.

yazar nicklerinin bir üst versiyonları

ayı sözlük yazarlarının hoşlandıkları tipte ilk baktıkları yer

  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 94

vahdet gazetesindeki ayı sözlük genel seçim anketi haberi

ben sana dayanamam saha görevi için vahdet gazetesini ziyaret etmek ister.

asansörün olmadığı bir binaya adım atar ve soluk soluğa 5 kat merdiveni çıkar. eski püskü bir kapıyı açmasıyla beraber gül suyunun keskin kokusu suratına çarpar. ayrıca başka bir koku daha vardır, ama keskin gül suyu kokusu bunu bastırmaktadır.

ortamın nasıl olduğunu bildiği için konuşmaya "selamun aleyküm" diyerek başlar. etrafta mümine bacılardan hiç olmadığı için "aleyküm selam" cevabı hep tok seslerden oluşmaktadır. bilgisayar başında cübbeli ve takkeli bir insanı görünce ben sana dayanamam bir düşünür. çok enteresan bir birleşimdir bu, geçmişte yaşayan birinin teknolojiye hakim olup bunu kullanması der.

röportaj yapmak istediğini söyleyen ben sana dayanamam, olumlu cevaplarla karşılaşır. suratlar pek gülmüyordur, bunun nedeni satışların bok gibi olması ve abone yapacak kerizlerin zaman ve türkiye gazetelerinde olmasıdır. öğlen vakti eldiği için karşısında sakallı, tesbihli ve cübbeli adam yemeğe gitmeyi teklif eder. gidilecek bir yer yoktur aslında, toplantı salonu aynı zamanda yemek yenilen yerdir. bir anda ortaya kocaman bir bakır tepside maklube gelir. hayatında ilk defa maklube gören ben sana dayanamam, garip gözlerle bakmaktadır. daha da garibi herkes ortak paydadan pay alırcasına elleriyle maklubeyi yemeleridir.

yeniden röportaj olayına dönen bsd, ilk defa bir gazetenin nefret kusmak için basıldığının farkına varır. aslında kardeşi ak-it ile beraber vah-det kombo oluşturmaktadır. neden nefret ediyorsunuz bu insanlardan diye sorulan bir sorunun ardından karşısındaki sakallı adam "onlar sapkın, ölmeyi, recim edilmeyi hak ediyorlar. hak yolu varken bok yoluna giriyorlar, çocuklarımız onları görüp örnek alıyor, batının ahlaksızlığını aldık, halifelik gittiği için bunlar oldu, uzun adam çok yaşa, bunlar hep cehape zihniyeti" gibi cevaplarla karşılaşıyor. gözlerini pörtleten bsd, bu kafa yapısına nasıl ulaştıklarını düşünüyor için için.

bergamut aromalı çayla beraber devam eden bsd şunları not alıyor.

bu insanlar çocukluklarını hiç yaşayamamış.

hiç gülmemişler, eğlenmemişler, birisinin elini tutmamışlar, öpüşmemişler, aşık olmamışlar.

küçücük yaşlarında cennet, cehennem, bela, ateş, odun, sapkın, günah gibi olumsuz kavramlarla yetiştirilmişler.

bu yüzden her şeyden ama herkesden nefret ediyorlar. nefretlerini de özellikle kadınlar ve eşcinseller üzerinden yansıtıyorlar.

yaşadıkları ülkede nefret suçları sonuçsuz kaldığı için istedikleri kadar ötebiliyorlar. ne de olsa alan onlara serbest.

inandıkları tanrı yasakladığı için değil, kanunlar yasakladığı için birçok şeyi yapamıyorlar. seks yapamamalarının sebebi ise genel görünüşleri ve örtülü kafa yapıları. yoksa akılları hep sekse çalışıyor.

yalamayı çok seviyorlar, onlar için yağdanlık olup biat etmek oldukça sıradan. sürüyle hareket etme alışkanlıklarına sahipler.

**notlarını alan bsd, gitmeden önce usulca o haberi yapan adamı kulağına fısıldıyor: "şimdi çok seksi, kaslı, dövmeli bir erkekle çatır çatır seks yapmaya gidiyorum. kalkmış aletinin muhteşem görüntüsü ve çıkık poposu beni o kadar azdırıyor ki kaç posta atacağımı ben bile tahmin edemiyorum. hele ki ön sevişme o kadar ateşli olacak ki yatağı bile kırabiliriz. sen de gül suyu kokunla bize buradaki saplarla beraber sapkın demeye devam et. belki olmayan öbür dünyanda 72 tane huriyi sikersin. görüşürüz cicim"

son olarak haberi yapan kişi kalp krizi geçiriyor. ayı sözlük'teki eşcinseller ise "insan" olduklarından yine de yazık diyorlar. and the oscar goes to........ ben sana dayanamam

alkış kış kış kış kış.... *

ülkücüler

çevremde ülkücü insanlar var ama bunlar genelleme dışında kalan cinslerden. konuşmayı, tartışmayı, araştırmayı seven ve daha çok turancı dediğimiz kişilerden. bunların yanı sıra hayatımda en çok güldüğüm olaylardan birine konuk olmuşlardır. yakın bir arkadaşımın buluştuğu çocuk alperen ocaklarından birinin reisi miymiş neymiş. onunla buluşup sevgili olmuşlardı. arkadaşım seks yapacakları sırada mehter marşı açtığını ve onunla gaza gelip daha hırslı seviştiğini söylemişti. * hala aklıma geldikçe gülerim. tesbih sallayan, dar gömlek, pantolon kösele üçlüsüne sahip, ağır abi tipindeki bir adamın yatakta çırılçıplak bir erkekle mehter marşı eşliğinde sevişmesi kombinasyon açısından oldukça enteresan.

kısaca genelleme yapmayalım. içlerinde ağır kriminal vakalar olduğu gibi oldukça kaliteli tiplerden de bulunmakta. en azından bademlerden daha çekilebilirler bence.

ayı sözlük dergisi için önerilen fikirler ve entryler

ulusal 3 dergide editörlük yapan biri olarak ben de çeşitli yazılarla katkı sağlayabilirim. belirli kategoriler seçme konusunda zorlanabilirim çünkü her ay en az 6 yazı yazıyorum ve kafamda fikir kalmıyor. yine de hikaye ve köşe yazıları tadında yazılar yazabilir, okuduğunuzda mutlu olmanızı sağlayabilirim *

kürdistan

buranın sınırları tam olarak nasıl? biri açıklayabilir mi? şimdi kürtlere göre değişkenlik gösteriyor sanırım. kimisi iğdır'ı da alıyor içine, kimisinde hiç utanma yok bakıyorsun ardahan'da kürdistan'dır diyor. daha kafasında tam olarak sınırını bile çizemediği yerlere benim diyor. şu sınırı kesin olarak bir öğrenebilir miyiz? aranızda akdeniz'e çıkmak isteyen hevaller hatay'ı, karadeniz'e çıkmak isteyenler de artvin'i ekliyordur kesin.

neyse...

gerçek adı güneydoğu anadolu. ülkenin en geri kalmış bölgesi. acayip sıcaklara sahip, doğal göl oluşumu hiç yok. insanları ülkenin diğer insanlarına göre esmer, he bir de kürtçe konuşuyorlar. batı'daki kürtler kadar asimile olmamışlar, batıdakiler genelde kendi aralarında dahi türkçe konuşuyorlar. eğer bir gün bağımsız olurlarsa istanbul, izmir'deki vatandaşlarının "mükemmel derecede güzelliklere sahip olan(!)" ülkelerine gidip gitmeyeceğini merak ediyorum.

bu bölge insanı kalan bölgelerdeki insanı genelde sevmez, zaten diğer bölgelerdeki insanların çoğu da bu bölgedeki insanları sevmez.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ben bunu şarkıdan sayıyor ve şu anda dinliyorum. nedenini ise hiç bilmiyorum, dilime dolandı.

btb *

vahdet gazetesindeki ayı sözlük genel seçim anketi haberi

ben sana dayanamam saha görevi için vahdet gazetesini ziyaret etmek ister.

asansörün olmadığı bir binaya adım atar ve soluk soluğa 5 kat merdiveni çıkar. eski püskü bir kapıyı açmasıyla beraber gül suyunun keskin kokusu suratına çarpar. ayrıca başka bir koku daha vardır, ama keskin gül suyu kokusu bunu bastırmaktadır.

ortamın nasıl olduğunu bildiği için konuşmaya "selamun aleyküm" diyerek başlar. etrafta mümine bacılardan hiç olmadığı için "aleyküm selam" cevabı hep tok seslerden oluşmaktadır. bilgisayar başında cübbeli ve takkeli bir insanı görünce ben sana dayanamam bir düşünür. çok enteresan bir birleşimdir bu, geçmişte yaşayan birinin teknolojiye hakim olup bunu kullanması der.

röportaj yapmak istediğini söyleyen ben sana dayanamam, olumlu cevaplarla karşılaşır. suratlar pek gülmüyordur, bunun nedeni satışların bok gibi olması ve abone yapacak kerizlerin zaman ve türkiye gazetelerinde olmasıdır. öğlen vakti eldiği için karşısında sakallı, tesbihli ve cübbeli adam yemeğe gitmeyi teklif eder. gidilecek bir yer yoktur aslında, toplantı salonu aynı zamanda yemek yenilen yerdir. bir anda ortaya kocaman bir bakır tepside maklube gelir. hayatında ilk defa maklube gören ben sana dayanamam, garip gözlerle bakmaktadır. daha da garibi herkes ortak paydadan pay alırcasına elleriyle maklubeyi yemeleridir.

yeniden röportaj olayına dönen bsd, ilk defa bir gazetenin nefret kusmak için basıldığının farkına varır. aslında kardeşi ak-it ile beraber vah-det kombo oluşturmaktadır. neden nefret ediyorsunuz bu insanlardan diye sorulan bir sorunun ardından karşısındaki sakallı adam "onlar sapkın, ölmeyi, recim edilmeyi hak ediyorlar. hak yolu varken bok yoluna giriyorlar, çocuklarımız onları görüp örnek alıyor, batının ahlaksızlığını aldık, halifelik gittiği için bunlar oldu, uzun adam çok yaşa, bunlar hep cehape zihniyeti" gibi cevaplarla karşılaşıyor. gözlerini pörtleten bsd, bu kafa yapısına nasıl ulaştıklarını düşünüyor için için.

bergamut aromalı çayla beraber devam eden bsd şunları not alıyor.

bu insanlar çocukluklarını hiç yaşayamamış.

hiç gülmemişler, eğlenmemişler, birisinin elini tutmamışlar, öpüşmemişler, aşık olmamışlar.

küçücük yaşlarında cennet, cehennem, bela, ateş, odun, sapkın, günah gibi olumsuz kavramlarla yetiştirilmişler.

bu yüzden her şeyden ama herkesden nefret ediyorlar. nefretlerini de özellikle kadınlar ve eşcinseller üzerinden yansıtıyorlar.

yaşadıkları ülkede nefret suçları sonuçsuz kaldığı için istedikleri kadar ötebiliyorlar. ne de olsa alan onlara serbest.

inandıkları tanrı yasakladığı için değil, kanunlar yasakladığı için birçok şeyi yapamıyorlar. seks yapamamalarının sebebi ise genel görünüşleri ve örtülü kafa yapıları. yoksa akılları hep sekse çalışıyor.

yalamayı çok seviyorlar, onlar için yağdanlık olup biat etmek oldukça sıradan. sürüyle hareket etme alışkanlıklarına sahipler.

**notlarını alan bsd, gitmeden önce usulca o haberi yapan adamı kulağına fısıldıyor: "şimdi çok seksi, kaslı, dövmeli bir erkekle çatır çatır seks yapmaya gidiyorum. kalkmış aletinin muhteşem görüntüsü ve çıkık poposu beni o kadar azdırıyor ki kaç posta atacağımı ben bile tahmin edemiyorum. hele ki ön sevişme o kadar ateşli olacak ki yatağı bile kırabiliriz. sen de gül suyu kokunla bize buradaki saplarla beraber sapkın demeye devam et. belki olmayan öbür dünyanda 72 tane huriyi sikersin. görüşürüz cicim"

son olarak haberi yapan kişi kalp krizi geçiriyor. ayı sözlük'teki eşcinseller ise "insan" olduklarından yine de yazık diyorlar. and the oscar goes to........ ben sana dayanamam

alkış kış kış kış kış.... *

tinder

günümüzün en etkili uygulamalarından biri olan tinder'ı amiyane tabirle açıklamak gerekirse, "düşürme" işini en iyi şekilde gerçekleştiren uygulama diyebiliriz. karşılıklı beğenme olmadan mesajlaşma olayının olmaması kendisine artı puan getiriyor. kadınların çoğunun escort olduğunu duydum, onlar beni-bizi ilgilendirmediği için sorun yok. erkekler konusunda ise zengin ve hoş bir uygulama tinder. heterolar kadar eşcinseller de kullanıyor bu uygulamayı. kafa dengi, hoş kişilerle tanışmak ve takılmak istiyorsanız kullanmaya başlamalısınız. yeni moda artık bu oldu, eskiyene kadar kullanalım.

https://www.gotinder.com/

wattpad

şu sıralar burada yazılan hikayelerin kitaplaştırıldığını görüyorum. ergenlerin dünyaları ve hayatlarını görmek için mükemmel bir kılavuz wattpad. bunun yanı sıra içerisinde oldukça kaliteli fantastik hikayeler de barındırıyor. boyxboy, yaoi, eşcinsel hikayeleri de gayet fazla. özellikle istanbul trafiğinde çok etkili oluyor, yolun nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.