ikbal gürpınar

belki burada başlığını açacağım son kişi olurdu, ne önemserim, ne değer veririm zira, ta ki kanal 7de yaptığı sabah programında gazete haberlerini okur ve yorumlarken hindistanda bir eşcinsel festivalinde çıkan yangında çadırda bulunan 15 kişinin öldüğünü duyururken eşcinselliğin bir tercih, yönelim değil hastalık olduğunu, çocuk yaşlarda farkedilip acilen hormonuydu tedavisiydi yapılması gerektiğini, aksi takdirde televizyonlarda gördüğümüz "sanatçı"lar gibi olacaklarını ailelerimize salık verinceye kadar. öehh dedim ve çok yakınlarda duyduğum bir kıssadan hisse aklıma geldi, gerçekten dünyanın en tehlikeli örgütü, organize olmuş cehalet...

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/ıkbal-gurpinar-dan-tartisilacak-yorum--0bmmlqeyqj4e.html
sadece kanal 7de program sunma adına giyindiği tesettürlü kıyafetlerle hem korkunç görünen, hem de vücut hatlarını çelişkili biçimde ortaya çıkaran sunucu. beslendiği şiir akımı zaten fazlasıyla ağdalı ve dramatik, her cümlede dışsesiyle dile gelen allah allah nidaları yeterince itici ve son olarak eşcinselleri fazlasıyla klasik lut kavmi ezberiyle ve din maskesi altında yok etmeye uğraşması ne kadar cahilane olan pek bi vicdan sahibi kadın. hanımefendinin hormon tedavisiyle eşcinselliğe son yaklaşımı eşcinselliği, dikkat gay çıkabilir çığırtkanlığı ise eşcinselleri yok etmeye hazır.

(bkz: dünya üzerindeki tüm eşcinselleri toplayıp yok etmek)
hiçbir şekilde söyledikleri önemsenmemesi, ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüğüm ekran maymunu.

bir deli kuyuya taş atmış,40 akıllı çıkaramamış anacım.

aynı zamanda konuyla alakası yok ama gerçekten spor falan yapıp,kilo vermeye başlaması gerekiyor.
beyin siksiklenmesi bir tercih değil, acilen müdahale edilmesi gereken korkunç bir hastalıktır. bu hastalığa yakalanan erkeklerin ve kadınların derhal tıbbî yardım almaları ve siksiklenen beyinlerini tekrar kullanabilir hâle getirmeleri gerekmektedir.

bu beden-i perişana acilen akıl ve fikir diliyorum.
amin.
haberde 15 kişinin öldüğü açıklanmalıyken, eşcinsellikle ilgili yalan yanlış götten atma tavsiyelerle insanları yanlış bilgilendiren sunucu bozuntusu. o ölen 15 kişi eşcinsel olmasaydı bu haberi vermezdi muhtemelen, önemli olan programında homofobi sini etrafa kusmaktı, başardı. bir an önce tepki verilip "yalan ve yanlış bilgi verdiği" konusunda eşcinsellerden özür dilemesi gerektiğine inanıyorum.
bu kadınımsı yaratık yediği siklere göre şekillendiriyor kendini.
en son tesettıre girmeyi tercih etmiştir.
çok değil hiç sevmem kendisini
inandığı yaratıcıyı anarken allahuekber wuhuu diyecek kadar abuklaşmış ve kendi dünyasında kaybolmuş
bir ikbal vardı, ne oldu ona?
kafasına tuvalet fırçası şeklini vermek için çok uğraşıyorlar mı diye merak ettiğim iktidar yalakası mazisi pekte iyi olmayan sunucu.
ses tonu iyidir, güzel gülümser. devamında kendinden soğutan bir çok tavrı hareketi vardır. yazık etmiştir kendine. özellikle bir festivalde ölen eşcinsellerin haberini verirken lut kavminden bahsedip, eşcinselliğin bir hastalık olduğunu söyledikten sonra, ne yapsa boştur.
acun ılıcalı'nın kadın versiyonu ve de ayrıca nurcu kesimin acun ılıcalı'sı. pazarlamadığı ürün kalmadı, yakında irandan en az 3 karı isteyen öküzlere sevaptır diyerek helal süt emmiş kumalar pazarlayacak diye tırsıyorum. yalan ürünlerin sahte reklamlarının aranan oyuncusu. inanılmaz itici bulduğum bir insan, o yapmacık tavırlar aman allahım. hiç samimi görünmüyor ekranda. olamayacaktır da kesinlikle olamaz. aklı başında bireylere de tesir edemez. güven vermiyor. dönem oyuncusudur. bugün böyle yarın öyle. boş yani. ramazan'da bir hurma reklamında gördüm kendisini, yediği hurmanın çekirdeğini de yuttu yaa. şifalı mıymış neymiş, hayır meyvesini yedin neyine yetmiyo ? çekirdeğini yutmak ne yav ? secret age isimli sözde anti aging etkili ne idüğü belirsiz kozmetik ürünleri konusuna değinemiyorum bile kendiniz izleyip yorumlayın artık. ayriyetten nanomatik'le kafayı bozmuş kadın. ne zaman zap yapsam nanomatik tanıtımı yapıyor. bir de mizansen yapmışlar. yok serdem'le markette karşılaşmışlar da, serdem deterjan alıyormuş da; ikbal buna alma demiş de... "aa nanomatik var; onu kullan" demiş. sonra kapı açılıyor ikbal geliyor. stüdyoda da nanomatik'le ikbal'in oğlunun kıyafetlerini yıkıyorlar. öyle bizdenler, içtenler... biri kanal 7'nin sunucusu, diğeri stv'nin... bu reklamlar iki kanalda da yayınlanıyor. bu iki kadının markette karşılaşıp böyle bir muhabbeti yapma ihtimali binde bir bile değil. bir de müslümanım diye geçinir; yalan olduğu apaçık ortada o diyalogların. yalan üzerinden reklam yapmak günah bazında ayrı kategoride tabi. iki tane zıttırık çamaşır topu satayım, reklamdan para kazanayım diye yalan söyleyen 'müslüman' olarak kaldı aklımda. bu kadar kul hakkını ödeyecek bonusu biriktirerek öbür tarafa gitmesini diliyorum. yoksa hakikaten zor. şifalı olduğunu iddia ettiğin hurmaları çekirdekleriyle yutarak, secret age termal kil maskesini sürerek, nanomatik'le yıkanarak temizlenmez günahlar.
psk nın gördüğü kocası ile araları oldukça açılmış hatta boşanma davası açmış, günahım kadar sevmediğim "televizyon kişisi". umrede erkeklere sürtünüyorsun diye kocasından şiddet gördüğünü idda ederek maddi manevi tazminat davası açmış.

ilgili link: uhuu
2 koca eskitmiş, üçüncüsüyle de yolları ayırmak üzere öncelerin açık, günümüzün türbanlı bacılarından sadece biri. işin komik kısmı sürekli boşanıp durmasına rağmen istanbul'un muhafazakar semtlerinde bayağı yüklü paralar karşılığında evlilik seminerleri vermesi. kadın tonla para alıyor, mutlu evliliğin nasıl olacağını anlatıyor, bu sırada 3. kocayı da boşuyor. nefret ediyorum kendisinden, yerin yedi kat dibine düşse üzülmem.
adını duyunca acıktığım ünlü, biri ikbal gürpınar deyince nedense aklıma sucuk geliyor mangalda sonra ekmeği yağına bastırıp.. neyse. acilen katıldığı her programda şiir okumayı bırakmalı, cidden kafamı rendelemek istiyorum şiir okuyunca o içli sesiyle gül gibi şiirlerin helvasını kavurdu yıllarca.