yazarlardan lut kavmi'ne mektuplar

ey kavmim!
öyle bir kavimsiniz ki sanki hiç aranızda kadın yok! kadınlarınız bile helak edilmiş.
öyle bir kavimsiniz ki sanki hiç aranızda ayı yok! hepiniz kaslı yakışıklı erkek severmişsiniz.
öyle bir kavimsiniz ki, oha abooov püüüüv o nasıl ereksiyon anam anam anam! vay başıma gelenler.. o şeyini indir! indir o şeyini bişi konuşcaz! bak hiç dinlemiyor. indirsene evladım. ay iyi be. bye.
only loot can cow me!

bests,
hepberabear
ne yaptınız siz, ne yaptınız bu camiaya . yıllardır tesirinizden kurtulamadık. sizin üzerinize çıkmak için ne hayatlar harcandı be. toprak alsın ahımızı!
sizinle başlamış olabilir belki, ama, sizinle bitmediğini bilin!
sevgili lut,

siz belki azınlık olduğunuz için kolayca helak edildiniz ama biz o kadar çoğaldık ki- dolaptan çıkmak- sayemizde üreme duracağı için homofobik heteroseksüellerin korktuğu olacak ve azalarak helak olacaklar. *

imza,
bir helak olmak bilmeyen eşcinsel
sevgili allahsız lut kavmi

satırlarıma başlamadan önce hepinizin allah belasını versin ki verdi de zaten.ulan gerizekalılar devrin en güzel ülkesin de,zenginlik ve şatafat için de yaşarken size niye rahat battı ? yaratanı inkar etmek sizde,tecavüz sizde,bozgunculuk sizde,sizden olmayanı öldürme sizde.ama maalesef islam kaynakları tüm bunları es geçip sadece eşcinselliğinize laf ediyor.ha sizin ki eşcinsellik değildi bu arada tecavüzdü.yani heterolarınız kadın-erkek ayırımı yapmadan ülkelerine giren yabancılara tecavüz ediyordu.ulan gavatlar lut sizi kaç kere hak yoluna davet etti ama yine adam olmadınız.en sonun da yere batırıldınız.gerçi şu an memleketinizin yeri olan deniz bölgesinde binlerce eşcinsel var.bud akaderin başka bir cilvesi.
ha unutmadan eşcinselliğin sizinle başladığını sananlar var.onlara söylermisiniz ademin ilk çocuklarından beri eşcinseller var son çocuklarına kadar olacaklar.
satırlarıma burada son verirken tüm islam ülkeleri eşcinselleri adına hakkımızı helal etmiyoruz.yanın oralarda.
siz puştlar neden vahşi kabileler gibi insan yemediniz de s**tiniz? cevap ver hıağmınaaaa
yanlız o değilde insan insanı si**rmi???