ülkücüler

çok yakından tanıdığım modern kültürlü ülkücüler de vardır, türklüğü ve turancılığı severler araştırırlar felan filan. bir de harbi kriminal olanlar vardır. bunlar tehlikelidir. yakılarak öldürülen özgecan'ın da akrabaları ülkücüdür. sorun mantalite sorunu, türkiyenin tüm halklarına her daim erkek egemen ataerkil zihniyet pompalandıkça, yarın ulusalcısı da, öbür gün devrimcisi de başka gün kürdü de kadına şiddet gösterir. ne eğitime ne dindarlığa ne de insanın ırkına bakıyor bu pis erkek egemen zihniyet. sistemin acilen eğitimden itibaren değişmesi lazım mümkünse sadece kadınlar yönetsin dünyayı.

milliyetçilik olgusunun, türkiye'deki radikal versiyonu olarak tanımlanabilir.
her milliyetçi ülkücü değildir, ama, her ülkücü kendini milliyetçi kabul eder.
türkiye'de, solun yok edilmesinde etkin olarak kullanılmış bir siyasal kesimdir.
fakültenin kantininde kendilerine ait olan masaları bulunmaktadır.alkolsüz olduğu vurgulanan geceler düzenleyerek yavru kurtları kaynaştırma çabalarıyla beğenimi kazanmışlardır. şaka şaka, bu etkinlikler düğün gibi oluyor ve göbek atmayı sevdiğimden orda bulunuyorum. onlara göre ise ben onları destekleyen hocalarıyım. bu beni rahatsız eder mi,hayır çünkü düşünmeye teşvik etmek hoş
çevremde ülkücü insanlar var ama bunlar genelleme dışında kalan cinslerden. konuşmayı, tartışmayı, araştırmayı seven ve daha çok turancı dediğimiz kişilerden. bunların yanı sıra hayatımda en çok güldüğüm olaylardan birine konuk olmuşlardır. yakın bir arkadaşımın buluştuğu çocuk alperen ocaklarından birinin reisi miymiş neymiş. onunla buluşup sevgili olmuşlardı. arkadaşım seks yapacakları sırada mehter marşı açtığını ve onunla gaza gelip daha hırslı seviştiğini söylemişti. * hala aklıma geldikçe gülerim. tesbih sallayan, dar gömlek, pantolon kösele üçlüsüne sahip, ağır abi tipindeki bir adamın yatakta çırılçıplak bir erkekle mehter marşı eşliğinde sevişmesi kombinasyon açısından oldukça enteresan.

kısaca genelleme yapmayalım. içlerinde ağır kriminal vakalar olduğu gibi oldukça kaliteli tiplerden de bulunmakta. en azından bademlerden daha çekilebilirler bence.