yanlis yerde

Durum: 65 - 0 - 0 - 0 - 05.10.2016 04:46

Puan: 882 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

büyük bir zevkle; athena - ses etme:

pisuvardaki siyah kil 3

nickine kurban olduğum yazar.

seviyorum, öpüyorum ve avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum; neden ?!

eşcinsellerin rahat ettikleri üniversiteler

marmara'nın kesinlikle içinde olmadığı üniversiteler.

tek albenin istanbul be marmara..

2015 genel seçimleri sonar anket sonuçları

anketi gerçekleştiren şirketin başına bela olmamasını dilediğim sonuçlar.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

platon amca tarzı takılmaca..

şirin payzın

17 şubat tarihli program yüzünden çok fazla üzerine gidildiğini düşünüyorum. sonuçta yalanlar üzerinden yoluna devam edenlerin gerçek yüzleri, bu tip programlar sayesinde (özellikle ana akım medyada) ortaya çıkmaktadır. sadece biraz daha az ''peki''.

platonik aşk

aylardır hapsolduğum illettir. arada geçer gibi oluyor sonra yeniden yeniden.. bunda karşı tarafın medyatik olmasının payı var sanırım. (bkz: ismail saymaz )

camgezer yapar aşığı,

"ne zor oyundu
kazanmadım
alışkanlık kaderimdi
aşk sahnesinde rol bekler gibi
hem sakin
hem dengesizdim

mektup bekler sarı siyah
dolanırdım camlarda
bilirim nerde kırıldın
neden aşıksın bana
neden aşığım sana"
cevapsız nedenler yorar insanı...

looking

süresi çok kısa olan dizi. tamam bizdeki gibi 4 saat sürmesin ancak ne bileyim 25 dk çok az he bu arada ne zaman mutlu olacak bu paddy

t24'ün dark bear ile ayı sözlük röportajı

sözlüğün daha çok tanınmasına yardımcı olacak röportaj.

looking

2. sezonu tam gaz devam eden mükemmel dizi. iyi ki varsın hbo!

sakal

akp mitingine katılan gayler

beyinlerini aldırmış bir grup canlının gerçekleştirdiği eylemdir. aksi olsa nasıl bir tezatlık içinde olduklarını anlarlardı.
bir de o bayrağı düzgün takın bari, bu kadar mı amatörsünüzahah

50 kilo olup growlr de arayış yapan zaat-ı muhterem

chaser gibi bir kavramdan habersiz olanları göstermiştir.
he anam he 134232 kilo olmadan ayılardan hoşlanmak yassahmış.

yarak tipli beylerin kusursuz erkek arayışı

gerzekçe yapılan eylemdir efendim. hayır ben anlamıyorum çorap beğenir gibi seçen tipler mevcut birde.. hıyar önce bir aynaya bak, ya neyse.. özgüveni amansızca yüksek tipler için ağzımızı bozmayalım.

growlr

yalnızlığımın tescillendiği uygulama. atlıyorum ben.

growlr

maalesef zihniyet sorununun her yerde olduğu gibi burada da olduğu site.

akp seçmenine sorulması gereken sorular

eşcinsellik

bu topraklarda cinayet sebebi olan yönelim.
nedir bu öfke?

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

ayı sözlük itiraf

bu kadar yazılandan sonra anlıyorsun yalnızsın. ama rahatım ben adım atmıyorum, cevap vermiyorum. neden? korku,güven,türkiye ve tabi genç olmanın acemiliği. ne diyosun yaa?
  • /
  • 4

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

Toplam entry sayısı: 65

prayers for bobby

tekrar tekrar izlememe rağmen ilk tadı verebilen filmdir. muhteşemdir. oyunculuklar şahanedir. türkiyede yaşanan nice dramları akıllara getirir. yazık.

gay barda kucaktan kucağa dolaşan gay

doyasıya eğlensin ne güzel mutlu mutlu.. yalnızlıktan, umutsuzluğa düşmesinden iyidir. :(

sol gazete

okunası birkaç gazeteden biridir.

iran'da eşcinsel yok

ben küçükken sarışındım.

yine aşk var

o gün ne zaman bu taraflara gelecek tanrım ?
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.