akp mitingine katılan gayler

birkaç fotoda gökkuşağı bayrağı dalgalandırdıklarını gördüğüm katılım
en azından lgbt görünürlüğüne katkı sağladıkları için teşekkür edilesi insanlardır..

protest bir hareket olmasına verilebilir desteği olduğuna inanıyorum, anlasınlar ya da anlamasınlar, akp'li ya da chp'li bir çok kimsenin lgbt hareketinden haberi bile olmazken o arkadaşların orada o bayrağı sallıyor olmaları güzeldir..

akp mitinglerinde çakma çarşı bayraklarını da gördük ne de olsa. gerçi muhafazakar eşcinsellerinde olmadığını söyleyemeyiz fakat nerde eşcinsel ruhu. bayrak sallamakla olsa. birde göstermelik olarak sallayan kişinin akibeti merak konusu. o artık bizden.
heriflerde iyi göt varmiş helal olsun
düşünce yapılarını onaylamasam da sonuna kadar desteklediğim geylerdir.asl olan lgbti görünürlüğüdür.eşcinsel meclis üyesi adyı olan chp'nin cumhurbaşkanı adayınıda gördük.cesur olmak chp ve bdp de siyaset yapmak değil varlıkları rahatsızlık yaratan partilerde ortaya çıkmaktır.

ne demiş ibnenin biri alışın her yerdeyiz.evet sevgili akp li olmayan ibneler sizde akpli ibnelere alışın.
taşıdıkları bayrağın anlamı bulundukları topluluk tarafından bilinse oracıkta linç edilme ihtimalleri bile bulunan bir takım tuhaf gayler.
fotoğraf çok çakma gibi geldi. shop gibi. tek bayrak orda upuzun bir sopası. hem oradakiler de mal değil her yıl binlerce lgbti istiklalde yürüyoruz gökkuşağı bayraklarımızla. inandırıcı gelmedi bana.

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
akpnin onu desteklememesine rağmen akpyi destekleyen gaydir. fikri kişisel ve hürdür. karışılması kimsenin haddine değildir.
nedense istanbulda seks işciliği yapan türbanlı bir trans birey vardı o geldi aklıma.
işte bunlar hep cehape zihniyeti diye bangır bangır bağıran tiplerde bunlardır
gülsek mi ağlasak mı
ilk önce düzmece olduğunu düşünüyorum, ha ola ki değil,

ikinci olarak,
kimsenin hangi partinin peşinden gittiği umurumda açıkçası, sadece kendi tabanına! şeker dağıtan bir çoğunluktan medet ummak bana göre gurursuz bir davranış. çok af edersiniz ya da etmezsiniz ama sikmişim de böyle lgbt görünürlüğünü, bir cacık olmayacağı kesinken böyle bir düşünceye saygı falan duymam. bana da duyulması beklemiyorum.
beyinlerini aldırmış bir grup canlının gerçekleştirdiği eylemdir. aksi olsa nasıl bir tezatlık içinde olduklarını anlarlardı.
bir de o bayrağı düzgün takın bari, bu kadar mı amatörsünüzahah
olay düzmece değil, muhabbetim olmasa da biliyorum katılanları. katılanlardan birinin totosunu gösterdiği videosu var sksklsks partililer ama muhafazakar olduklarına inanmıyorum. parti içi çalışma yaparlarsa desteklerim ama şu an sadece parti için çalışıyorlar gibi, partinin reklamı adeta. muhafaza edilen zihniyeti değiştirmek zor kolay gele. eşcinsel ilişkiye giren biri muhafazakarlıktan bahsetmesin nolur. komik yani. hem eşcinsel hem müslüman olunur ama eşcinsel ve muhafazakarım diyosan sex yapmiceksin arkideş! ayrıca cübbeli mantıklı insan, onu dinleyin güsel konuşuyo. *
cennet kapılarını size sonuna kadar açmıştır ey ak lgbt .