yarak tipli beylerin kusursuz erkek arayışı

idealar evreninde, hegel ve kant analitiğinde ve aklın sınırları üzerine epistemolojik çıkarımlarda bile neye dayandığı ve nasıl bir halet-i ruhiyenin ürünü olduğu anlaşılamayan çelişik istek kipi. bilen bilir bilhassa grindr ve growlr'da bulunan yaşı 60'ı geçmiş amcalara resminizi açarsınız ancak sizi beğenmezler, tabi bu üzerine tez yazılması gereken felsefik bir mücadele.

normal şartlarda herkesin herkesi sevme ve beğenme sınırına karışılamaz elbet; ancak fevkalade at hırsızından bozma tipli olup karşısına çıkan tay gibi çocukları, taşlar taşı beyleri beğenmeyen ve daha iyisini isteyen bu algıyı anlamış değilim. evet ciddi anlamda bir bilinmezlik çemberi bu ve her şeyi içine çekiyor ardından yok ediyor.

hepimiz hümanist olalım ve yarak tipli beylerin kusursuz erkek arayışını anlamaya çalışalım, hor görmeyelim abiler; ancak neye kadar nereye kadar bilemedim. kalkanı indiren bir şeklin karşısındakini bu şekil elemeye tabi tutup daha iyisini istemesi normal insan aklıyla açıklanabilir değil kanımca.
gerzekçe yapılan eylemdir efendim. hayır ben anlamıyorum çorap beğenir gibi seçen tipler mevcut birde.. hıyar önce bir aynaya bak, ya neyse.. özgüveni amansızca yüksek tipler için ağzımızı bozmayalım.
yarası olan gocunur mottosunun ispatı bu başlıktır kesinlikle

bunu saçma, gereksiz ya da nedeni hiç yokmuş gibi görenler; çeşitli profil sitelerindeki aynaya bakıp öyle yazın cümlesinin buyunduruğu altındadır

yaş kemale erince her çıtırı yatağa alma durumu da mı olur? nedir bu yani?

okurken kıçımla farklı pozisyonlar aldığım başlıklardan biri daha

(bkz: okurken kıçımla farklı pozisyonlar aldığım başlıklar )
dış yanlarımız çevresel koşullar etkisiyle yıprandığı ve dolayısıyla kusursuz kısımlarımız derinlerde kaldığı için bunu vücut formlarından yararlanıp bizleri sikerek bulmaya çalışan erkektir. yarak tipli deyip geçmemek lazım; onlardır ki kendilerine aldırmadan içimizdeki gizli kalmış güzellikleri dışarı çıkarmakla görevlidirler. keşfedilmek için dön.
var böyle tanıdığım biri. kafamı sikti resmen. ver birine kurtul deyince de başlıyor saymaya kriterlerini. sanıyor ki bunca yokluk seçiciliğinden. birine dedim hatta hayrına şey et şunu yoksa o beni şey eder diye. aldığım cevap dünya ahiret olmaz.
yar.. tipliler yar.. tiplilerle eşleşsin, gerisi sizin olsun, hiç sıkıntı yok, üzmeyin kendinizi.