sekste sınır tanımam

bastırılmış duyguların, fantezilerin kompleksleşmesine bir örnek. özellikle muhafazakar ve tutucu toplumlarda sıkça yaşanan cinsel açlığın bir nevi patlaması. aslında elle tutulur patlama yok, her şey dilde. sınırdan kastettiği yatak çevresi olan, seksi boşalmadan ibaret gören ve seksi kendi bencilliğine hapsetmiş örnekleri görünce hızlı koşan atların ön sevişme yoksunluğu, erken boşalma sorununu bastırma gayretinden muzdarip olması şaşırtmayacaktır. ama insan sınırlarını bilmeli değil mi, tanımamak partneri mutsuz ediyor her şeyden önce.
envai çeşit seks kombinasyonunu yaşayabilecek kişi söylemi yada yapabileceğini sanan kişi söylemi.
mürtaza tekyönde takılırken:

+: selam
m: selam
+: çok hoşmuşsun. bu akşam boşum. bana gelsene. sexte sınır tanımam
m: bende vizeyi kaldırdım giriş serbest demedim sie. yürü git mal varlığını pasaport yapıcam dübürüne senin ben ... *
el yumruğu yemeyen ve kendi yumruğunu balyoz sanan kişinin beyanatı
sekste sınırsızım diyenlere soruyorum cd oluyormusun kol bacak içine alıyormusun acı seviyormusun hyr ne alaka diyorlar ee sen diyorsun sınırsızım diye hani nerde sınırlar..?
iddia eden kişi şayet sayı sınırlamasında bahsediyorsa bir bildiği vardır. <br> <br>(bkz: cialis)
sınırlarını görebilmek adına herhangi bir seks sitesinin kategori bölümünü okutmakta fayda var, başlıyorum: <br> <br>anal, oral, bdsm, golden shower,glory hole, bisexual, fisting, rimming,swinger,voyeur, master-slave, shaving, foot licking, vs. <br> <br>ben bunu yazan kişinin bunları yapabildiğini varsayıyorum, helal olsun, anıtı dikilecek adam bence.
seks yaparken yuvarlana yuvarlana gürcistan sınır kapısına dayanmış ve 1+1 lirasını verip yuvarlanmaya devam etmiş kişi söylemi.
büyük lokma* ye büyük konuşma bebeyim.
diyenlerin birçoğu 15 dakika içinde bitse de gitsek moduna gider.
yoo gayet de sınırlıyım. hatta sınırlı sayıdayım. stoklarla sınırlıyım. yetişen alır yetişemeyen baka kalır. bdsm yi deneyimleyememiş birinin söylemi. sorsan ayran budalası gibi suratına bakar.
cinsel sağlık açısından tanınması gereken beyanattır
çeşitli beyin yakan sorular ve uç örneklerle mutlaka doğrulaması gereken cümle.
  • /
  • 2