leoparsiz burjuva

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
entrylerimde hep abarta abarta bahsettiğim "en iyi arkadaş" var ya, işte odur leoparsiz burjuva. ayı sözlüğe kadın yazar kazandırma çalışmalarının bir meyvesidir. bugün birlikte okuduğumuz entrylerden sonra "çok eğlenceli burası" diyerek kaydolmuş, beni çok mutlu etmiştir. umarım yazar olarak da bfff*'im olarak da hep kalıcı olur.
hoşgeldin.
biraz hayvanat bahçesinde espiriyi sonradan anlayıp diğer gün gülen eşek gibi olacak ama tesekkur ederim,hosbulduum.
aaa kız. hoşgeldin ateşin iradesi seninle olsun.
aklıma 80lerde çok moda olan sokakta leoparını dolaştıran çarka çıkmış cadde burjuvalarını ve madonna like a virgin video görsellerindeki tatlı kedigiller hayvanatını getiren yazar. güzel yazıyor, böyle ilik gibi.
yazar dattebayo'ya çok benzetiyorum yazılarını baağzen.
buradaki varlığı sözlüğe renk katan bir hoş yazar. buradaki varlığının dışındaki varlığı da, hayata renk katıyordur... takipçisiyim.
aaa kadınmış ben şok
bugun kadin oldugunu hatirlayan yazar. kiz ben de şok !
kendi ağzından da duyduğumuza göre kesin bilgidir, yayalım bence.
sözlükteki bayıldığım kadınlar listesinin zirvesindeki isimdir. sıkı takipteyimdir. (bkz: yirim)
çok iyi fal bakıyor kendileri
iki aylık ayrılığın ardından bugün özlem giderdiğim dünya tatlısı yazar. bi tanem, dostum, her şeyim. daha uzun ayrılacağız belki bundan sonra; o ankara'ya ben istanbul'a... ama olsun, hep hayatımda olacak o.
seviyeli tartışma ve kaliteli duruş konusunda kendisinden fersah fersah uzak olan kişilerle tartışmaya dahi girmemesi gereken yazar. aşkımdır. bebeğimdir. çok severim onu çok.
oturduğumuz masayı eliyle koymuş gibi bulmasıyla, sıcak ve samimi sohbetiyle sanki uzun yıllardır görüşmediğim iyi arkadaşımla yeniden bir araya gelmişim hissi yaşamama sebep olmuş olan yazardır. ayı sözlük ankara kalk gel zirvesi'ne katılımıyla beni sevindiren dünya tatlısı kızdır. ayrıca bana ilk defa kardo diyen kişidir kendisi!*
(bkz:##267033) no'lu entry'sinde kanım ısınan yazar.
çılgınlığı takdire şayan'dır. sevdim seni valla bak.*
burjuva değildir o sermayesi başka
yansıyor yüzüne iyi niyet sermayesi gayrı
nick hikayesi dem vuruyor yalnızlığa aşka
leoparsız kalmasın olmaz kendinden ayrı
bugün sekiz saatliğine de olsa kavuştuğum, birlikte dopdolu bir gün geçirdiğim canım arkadaşım. gönül isterdi ayrılmayalım, birlikte yaşayalım üniversite hayatımızı. sağlık olsun, böyle de birlikteyiz biz.
not: çok pis falcı trolleyen yazar.
ayı sözlük ankara yine mi zirvesi öncesinde telefonla arayıp mekan konusunda bilgi verme nezaketini gösteren, adı gibi kendisi de çok zarif ve çok asil... genç yaşına rağmen alıp karşınıza saatlerce dinleyebileceğiniz kadar dolu konuşan tanıştığıma çok memnun olduğum yazarcan.
  • /
  • 2