ayı sözlük'ten heteroseksüel kadınlara tavsiyeler

erkekler bazında:

biz de ereklerden en az evet hemde en az sizin kadar anlıyoruz. bizim içimizdeki kadın aynı zamanda orospu ruhlu * olduğu için bu konuda sizden daha tecrübeli olduğumuza inianıyorum. erkekleri bize sorun, tavsiyelerimize kulak verin ve erkekler konusunda bizlerden mutlaka fikir alın, aldığınız fikirleri değerlendirin.


hayat bazında:

duygusallığımız ağır bastığı için midir nedir bu konuda pek iyi sayılmayız. ama yine de size bir kadından daha fazla faydalı olacağımız kesindir. *

bir de homofobik olmayın. korkmayın sevgilinizi ya da kocanızı elinizden almayacağız. sizin için diğer hetero kadınlardan daha fazla potansiyel tehlike değiliz.
sözlüğün bildiğim kadarıyla tek heteroseksüel kadını olduğum için hepsini dikkatle okuyup üstüme alacağım tavsiyelerdir. benim için ne zahmete girdiniz şekerim böyle? vallahi mahcup ediyorsunuz!

edit büdüt: sevgili armut da heteroseksüel bir kadınmış, bir anda yağan uyarı mesajlarıyla öğrendim. özür dilerim tek ve yegane değilmişim. iki dakka insana kendini özel hissetirmiyorsunuz var ya! ne güzel havaya girmiştim, dökün üstüme buzlu suları çekinmeyin.
erkeklerden sevgi ve şefkat dilenmeyin. erkeklere bacaklarınızı açın ama kalbinizi asla.
bir ayı sözlük üyesi olarak katılmak istediğim tavsiyeler bütünüdür.

bacım, vermeyin! eğer ille de verecekseniz motor olarak görülmeyi göze alın. bu adamlara yaranamazsınız. gerçi vermediğiniz zaman kezban olarak görecekler ama olsun. kezbanlıktan dönüş var, motorluktan dönüş yok. size saygı duysun, bağlansın, sevgisinden emin olun ondan sonra nazlı nazlı sevişirsiniz. yok ben takmam bana hangi gözle baktığını, keyfime bakarım diyorsanız önünüzde saygıyla eğilirim.
her tanıştığınız eşcinselle efsane arkadaş olacağınızı düşünmeyin. beni beraber alışverişlere çıkıp, dedikodu yapıp, birbirinizin saçını öreceğiniz kız arkadaşınız yerine koymayın.
erkeklerden uzak durun, sayenizde erkek başına düşen erkek nüfusu hızla azalıyor; ya yöneliminizi sorgulayın ya da erkeksiz yaşamayı öğrenin. * * *
1- haklarınıza sahip çıkın!
2- daha çok örgütlenin!(parti, dernek, sendika üyelikleri)
3- mümkünse hepiniz feminist olun!
4- mor çatı ve kadın sığınma evi benzeri oluşumların her ilde yaygınlaşıp güçlenmesi için ömrünüzü adayın!
5- hetero-erkek egemen diktatörlüğe direnmeyi öğrenin ve öğretin!
6- erkeklerin namusunun sizin vücudunuzda değil, kendi götlerinde olduğunu öğretin!
7- duyduk duymadık demeyin!
- allah aşkına şu şeffaf askı olayından vazgeçin.
- kendinize bakmadan elalemi kezban vs bilmemne diye eleştirmeyin, az özeleştri.
- ikinci haftadan sizi ''eve'' çağıran erkekten daha fazlasını beklemeyin. kabul edin, sizde amacının ne olduğunu biliyorsunuz.
- zaten amacı yatak olan insanla zorlamayın başka şeyler için. ha sizde no strings attached takılmayı seviyorsunuz tabi olabilir ama eğer cinsellik sizin için önemli bir konu ise böyle sokacak delik arayan tiplere prim vermeyin, sevişmeyin. az burunları sürtsün de et parçası olmadığınızı anlasınlar.
- yürüyemiyorsanız topuklu, taşıyamıyorsanız dekolte, hele de palyaço gibi duruyorsa kıpkırmızı ruj sürmeyin. bi aynaya bakın önce.
- en önemlisi, ne olursa olsun sırf karşınızdaki erkeğin özgüvensizliği vs sizden çıkarmasına izin vermeyin, kendinizi sorgulamaya sebep olacak bu insanlara bu hakkı vermeyin.
heteroseksist düzene karşı çıkın, birbirinizi öncelikle bir "kadın" olarak destekleyin. eğer bir çocuk yetiştirirseniz ne olması değil ne olmamasını baz alın. gerisinde özgür bırakın.
her hıyarım var diyene tuzla koşmayın.

feminist olun!

kadın yaşam özgürlük!
erkeklerden vazgeçin.

daha biz erkekler birbirimize iyi davran(a)mazken kadınların straight beylerin kendilerine iyi davranmasını beklemelerine şaşıyorum, pek olacağını sanmıyorum o yüzden let it go, let it gooo... sözde ''mutluluk'' arayıp ancak yok efendim kaslı değilsin yok efendim şu-bu bahanelerle herkes birbirini harcarken bu parçası olduğumuz güzide camiada, hani bu ''esas'' öküzlerden daha az öküz olmalarını beklemek falan, büyük bir inanç gerektiriyor vallahi.
erkeklerden vazgeçin! lezbiyen olun.
katıksız homofobik bir erkekle birlikte olmayın. homofobik olmaları hayata bakış açılarını özetliyor bence.
her erkeği heteroseksüel zannedip zorlamayın artık yeter!
lütfen psikoloji sağlam adamlarla evlenin,beraber olun.devir artık çok değişti kimse kimseyi zorla evlendirmiyor artık çoğu yerde.eğer en ufak bir şiddet gördüyseniz ve özür dilemediyse ikincisi de olursa terk edin.fani gözlerimle tekme tokat dayak yediği halde hala seviyom ben onu yeaa diyen ultra kezban gördü.siz onlardan olup üç günlük dünyadan vaktiniz dolmadan gitmeyin.
gösterin ama vermeyin. bir de duşta çok kalmayın, soğuk suyla duş almayın, memeleriniz küçük kalır.
erkeklere çok yüz vermeyin. sonra götlerini kaldırıyosunuz dattebayo.
zengin koca aramayın, satılık değilsiniz. şakası bile kadınları güçsüz ve ikinci sınıf muhtaç bir varlık yapıyor.
  • /
  • 2