sedat peker

türkiyenin yarısının yeğeni olduğu adamdır. her yeğen bir çeyrek taksa adam evlenerek geçim sağlayabilir

(bkz: sedat peker benim dayım )

(bkz: ben sedat pekerin yeğeniyim )
antisosyal kişilik bozukluğu
son dönem tayyonun gözdesi olan, ondan bulduğu cesaretle sağa sola tehditler yağdıran esrarkeş mafyacı.
hapishaneden çıktıktan sonra rize'de miting düzenlediği, beştepe'deki kaçak saraya davet edildiği unutulmamalı. hangi sıfatla miting? hangi sıfatla davet? işte o sıfatla da yaptığı tehditle gündeme gelen şahıs.
sedat peker gibilerine iyi bakin, devletin niteligini anlarsiniz.
devletin her zaman bu tarz mafyatik kisilerle organik bagi vardir. 80li ve 90li yillarda yazicioglu, cakici ve catlilari dusunecek olursak; devlet bunlari ilerici-devrimci, muhalif kesimi sindirebilmek icin kullanir ( akademisyenlere yapilan saldirilardan bedrettin comert ve umit doganay'in katledilmesini ornek verebiliriz. ogrenci genclige yonelik 16 mart beyazit katliami, bahcelievler katliami vs. alevilere yonelik corum ve maras katliamlari) bunun karsiliginda da bu mafyalarin faydalanabilecekleri genis bir uyusturucu ve fuhus sahasi sunar.bu mafya bozuntularinin her turlu kirli isine goz yumar ayni zamanda kirli islerini yaptirmak icin gerektiginde tetikci olarak kullanir.

sedat peker'in bugunku sozleri sarfetmesi bosuna degil. gecmis deneyimlerden biliyoruz. akp kendi kontrgerillasini yaratiyor, olan biten bu.
evet...
insan ve aydın düşmanı klasik türkiye cumhuriyeti felsefesi, askeri diktaya dayalı muhafazakarlıktan, islamcı faşizme dayalı diktaya evrilmiştir.
fakat, bu evrilme, bu devlet felsefesi içindeki derin devlet omurgasının iğrençliğini, tiksinçliğini, çağdışılığını, alçaklığını, namertliğini ve hainliğini değiştirememiştir!!!!
bu memleket, akademisyenleri, öğretmenleri, sanatçıları, öğrencileri, zanaatkarları, doktorları ve hukukçuları yerine, mafya bozuntusu psikopatlardan ve polislerden güç almaya ve kendini onlarla özdeşleştirip diğerlerini hain ilan etmeye devam edecekse, emin olun, sedat peker isimli yaratık da sebep oldukları pisliğin bataklığında boğulacaktır!
(bizim kanımızla boğulmayacaktır, çünkü bizim kanımız insan kanıdır; şereflidir ve insan düşmanlarının hakedemeyeceği kadar kutsaldır!)
bir umuttu yaşatan insanı. aldım elime satırı...
mafya bozuntusu. normal ülkelerde hapiste olur.
evet propagandası videosunu izlediniz mi? tipe bak tipe, alla sen tipe bak.

https://twitter.com/sedat_peker/status/824836064347037696
15 temmuz mesajı olarak “dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara, bayrak direklerine astıktan sonra o cezaevlerine de gireceğiz. onları cezaevlerinde de asacağız. boyunlarından asacağız bayrak direklerine.” diyerek muhalif yurttaşlara ölüm tehdidinde bulunan fakat hakkında hiç bir yasal işlem veya tutuklama gerçekleştirilmeyen kanun kaçağı.
(bkz:eski sivas ülkü ocakları başkanı'nın 15 yaşındaki çocukla basılması)

değişik bir insan kendileri. birlikte fotoğrafları olan çocuk istismarcısı oğuz bulut ile dostluğunu bitirmiş ve lgbti'yi fetö ile bağdaştırmış, sonra özür dilemiş.

ilk haber: https://tr.sputniknews.com/turkiye/20170...

sonraki özürlü haberi: https://tr.sputniknews.com/turkiye/20170...
sivas eski ülkü ocakları başkanı oğuz bulut'un, 15 yaşında olduğu iddia edilen bir erkek çocukla basılması üzerine; onunla tüm ilişkilerini bitirdiğini duyurdu; gözlerim yaşardı cidden büyük beklenmedik bir tepki bu(!)