ben de kadınlardan hoşlanıyorum ben de lezbiyenim diyen erkek

reddedilen hetero erkeğin ısrarcı atasözüdür. azimli sıçan duvarı deleri kendine prensip edinmiş adamın bu azmi de takdir edilesi. bu aşamadan sonra yine reddedilen erkek bu sefer de hakaret etmeye başlar. "bunlar hep erkeksizlikten"tanısı ve kapanış.
kendince espri yapıyordur. "erkeğim ama lezbiyenim vuhhahaha. ordaki espriyi anladın mı kanka ? vuhhahaha "
topuklu giymeyi severim..bordo ojem eksik olmaz..kırmızı rujumu sürmediğim gün arkadaşlarım bi sıkıntı olduğunu düşünür..evet istesem senle de yatarım..ama reddediyorum seni "bayım"..kabullen artık bunu..olay ne erkeksizlik ne de elde edememe kaygısı..
potansiyel bir trans adayı da olabilir, kadın olacaktır, biliyordur*
muhtemelen iq su 50?nin altındadır.
klasik bir temel fıkrasından türemedir. muhtemelen bu fıkra da çoğunda olduğu gibi, batı'dan intihal edilerek temel fıkralarına uyarlanmıştır.

--- spoiler ---
temel, bara gider. barda çok güzel bir sarışın kadın görür ve yanına oturur.
kadına asılır. kadın da ona, lezbiyen olduğunu söyler.
bunun üzerine temel, lezbiyen'in ne demek olduğunu sorar.
kadının, "kadınlardan hoşlanmak" yanıtı üzerine, temel de "ben de lezbiyenim" der.
--- spoiler ---
erkekler tarafından yapılan en bayat espridir, hatta espri demek hakaret olur diğer mizahşör insanların ortaya çıkardığı şaheserlere. benim sözlüktekilerden ricam şudur ki: anonim bir espri haline gelen bu espriyi yapan şahsa gülmeyiniz. fıkrasına gülünmeyen adam gibi kendisini açıklamaya çalışıp morarmasını izleyiniz. nasıl olsa bir süre kendi kendine gülüp susacak ve sessizce ortamı terk edecektir.