heteroseksüel kızların lezbiyenlere söylediği şeyler

"memelerime bakmak ister misin?" diye soran bir kız bence en güzel kısmıdır.
"mesela ben bi kizla yatmam ama öpüşebilirim. ama çok taş gibi bir kız alcak yane''. taş gibi kız napıcaksa onu.
bugün evli bir kadından duyduğum:
'gelecek hayatımda lezbiyen olmayı ve seninle sevgili olmayı düşünüyorum'. şaka olsa da çok hoşuma gitti.
aramızda kalsın olur mu?
bu sadece bir seferlikti.
ben biseksüel değilim bu sana özel bir durum.

kızdan kıza değişir.
homofobik olanlardan bahsediyorsak koca bir boş küme olur bu. sanki üstlerine atlayacakmışsınız ya da lezbiyenlik bulaşacakmış gibi.
bana yürümediğin sürece problem yok.
yakın bir arkadaşımın bana dediği ; lezbiyen olsaydım seninle beraber olurdum. hiç sormuyo sen benimle olmak istermisin diye o ayrı.
siz nasıl vakit geçiriyosunuz ?
hiç sevgilin oldumu?
seviştiğinizde ne hissettin ?
erkeklerden ne farkı var?
neden benden hoşlanmadın?? (açıldığımda verilen tepki)
doğrusu heteroseksüel kızların lezbiyenlere söylediği şeyler olması gereken başlık sanki. lezbiyen dediğimiz ayrı bir yaşam formu değil sonuçta.
edit: ay olmuş bile öperim o editörün ellerinden.
hanginiz erkek rolünü üstleniyor?
aktif misin yoksa pasif mi? *
hiç konuşulmayan cinsellik konuları açılır, ardından eşcinsellik konuşulur, hem cinsle olan ilişkiye önyargılar kırılacak gibi gözükmektedir. ardından yurtta "yakalanan lezbiyen" haberleri dolaşır, kantinci abla "bunlar hep erkek yokluğundan" der, bütün oda arkadaşları gülerler. o sıralar bir kadından hoşlanan zabeldogdu yine kendi içine döner.
lise ortamımda motor sınıflı hetero kızlar vardı sırf dikkat çekebilmek için lezbiyen pozlar veriyordu öpüşürlerdi cafede felan meraktan oyun gibi falan maksat dikkat çekmek ortam kızıyım ben...bir gün ortama gelen lezbiyen bizimkileri görüyor ikisini birden aralarından esmer olanı beğeniyor yazmaya başlıyor ufaktan hetero kızda yok ben lezbiyen değilim tövbe değilim bu sefer yanındaki erkek kankasıyla kafede yiyişmeye başlıyor lezbiyen benden uzak dursun diye lezbiyen kız onunla konuşmak istiyor ısrar ediyor bizim kızda bunu dövüyor yada dövdürüyor arkadaşlarına sonuç= kız olaydan sonra ya aslında lezbiyen kızın gözleri çok güzeldi çıkabilirdim diye bişeyler söylemiş?!!! burda beyin yandı bisex olabilirsin yada gizli lezbiyen merakta edebilirsin ama insanların algılarıyla oynamak ne kadar doğru bilemiyorum aktivistsin ama homofobiksin ama homofobiksin hemcinsle insanların gözü önünde erotik film çekmeyi biliyorsun erkekler zaten senin peşinde bi karar ver da
mesela geçenlerde bizim bağlı olduğumuz bir kuruma gittim. oradaki müdürün sağ kolu, görevli bir sekreter arkadaş var. yetkileri de oldukça geniş. acayip başarılı, takdirleri dolu biri. kendisi 29 yaşında, kadın. saçları kısacık, karakter olarak baskın fakat çok kibar birisi. kendisiyle derin bir samimiyetim yok lakin 3-5 ay önce kurumdaki mühim bir işimi halletmişti. oradan kendisini tanımış oldum. geçen hafta pasta alıp yanına çay içmeye uğradım. kısmen işi de vardı ama sağ olsun benimle epey ilgilendi. sohbet ettik; günlük hayattan, işten güçten bahsettik. kendisinin eşcinsel olduğunu düşünüyorum. anlattığı anılar, yaşantıları da o yönde. hayatımda gördüğüm en kibar, naif biri. insanlara nasıl yaklaşılacağını çok iyi biliyor. sevdiğim bir dost. güzel sohbetleri ve iyilikleri için kendisine minnettarım. sanırım kendisine bir şeyler sormak yerine, bunları söylerdim. belki bir gün bunu onunla paylaşırım.