feminenlere ilgi duymayan gay

la benle batak oynamayacak adamı ne yapam.
edit: batak oynayamayan birisi eksilemiş. kudur.
herkes herkesi sevmek zorunda değil,ama saygı duymak zorundadır.ilgi duymuyorum sayın ahali zorla mı?
genelde ilk tanışmada full + full a ayağı çeken gaydir.

toplumsal ayağı ağır çeker genelde bu mevzuların; "adamm gibi adammmların" "adamm gibi adamm" isteğidir. feminen tarafını kutsallarından kopup da açık açık dökemeyen şahısların kısmen anlaşılabilir yaklaşımıdır. bu konu üzerine oturup makaleler düzmek en azından benim haddime değil lâkin çokça rast geldiğim ve hissettiğimde antipati uyandıran bir davranış biçimidir.

netflixçiler (bkz:pose) biraz daha kafa açar bu konuda
genelde erkeksi gaylar pek çevirsinde maskülen yada feminen gay sevmez herkesin zevki ayrı mustafa şehzade değil kibu.
yanında feminen olması, dışarıda maskülen görülmesi tercih edilesidir.
duymayabilir, bazıları aşırı kıllı sakallı iri sert seviyor olabilir. feminen de sevebilir. onemli olan sevmektir
ben de ilgi duyamıyorum. feminen değil diye aşırı kıllı sakallı olmasına gerek yok bu arada.
gayet normal bir durumdur. gözlemlerime göre kişinin feminenlik derecesi arttıkça feminenlerle denk gelmemeye özellikle dikkat ediyor. "gelmesin! yazmasın! sakın!" diyenler, tanışmadan önce "feminen misin?" diye soranlar bu grupta. aynı kutuplar birbirini iter diyebiliriz.
katagorize etmek tam bir saçmalık yok feminen yok maskülen yok şu yok bu bizlerin sorunu bu işte önce insan diyemiyoruz karşımızdakilere yazık valla yazık
"feminenlere ilgi duymuyorum" diyorsan homofobiksin malesef. bir erkekle sevişmek için üye olduğun uygulamada neden maskülenliğinle övünüyorsun ki. ayrıca keşke uygulamalardaki açıklamalarımızda hoşlandığımız tipi değil de kendimizi tanıtmaya başlasak. bak yine tansiyonum yükseldi..
bir insan feminen tavır gösteren bir erkeğe ilgi duymayabilir. ben duymuyorum mesela. neden bu kadar tepki verilmiş anlamış değilim. bunu sorunmuş gibi yansıtmak da bir o kadar tuhaf.
ben de ilgi duymuyorum. herkesin kendi zevki aşırı tepki vermeye gerek yok. gay kelimesi erkeklerden hoşlanan erkeği tanımlar. bu sadece fiziksel anlamda değil karakter anlamında da olabilir. maskülen bireylerden hoşlanabilir. maskülen de sakallı, kıllı, kaba saba demek değildir. hiç kıllı olmayan, kibar ama maskülen karakterde insanlar da vardır.

feminenler ise kelime anlamıyla kadınsı demektir. birisi erkekten hoşlanıyorsa neden kadınsı biriyle birlikte olmak istesin ki? özellikle feminenlerden hoşlanan tipler de zaten gay değilim aktifim diyen tiplerdir. hiç şaşmaz. kadın bulamadığı için "kadınsı" olan biriyle yatar. yüzüne "sen gaysin" desen "siktir lan ibne" der tokadı basar. kendine iğneyi batırmaz. çünkü o sadece sikini sokacağı bir delik arar.

şahsen feminenlere ilgi duymuyorum. kaşları alınmış, kıl olmayan, kadın davranışları gösteren birinden hoşlanacak olsam zaten kadınlardan hoşlanırdım. erkeklerden hoşlanıyorsam da maskülen özellikleri olandan hoşlanırım. açıkçası feminenlere saygı duyuyorum, öyle hissediyor olabilirler fakat feminenlerden hoşlanan tipleri hiç samimi bulmuyorum.
eğer fiziksel olarak hoşlanmıyorsa biraz sorgulayabilirim kendisini.

demek istediğim makyajlı ya da alınmış kaşlı, infulencer tipli olanlar değil. küçük bir yüze, büyük ve güzel gözlere, orantılı kaş - burun ve ağıza sahip olup güzel yüz hatlarıyla birlikte zarif bir fiziği olanlar.

hoşlantı anlamında mı ilgi duyuyorum tam kavrayamasam da dikkatleri üzerlerine çektikleri kesin. bakmadan duramıyorum bir türlü, kıskançlık da var sanırım işin içinde.

hiç hoşlanmayan biri bile gerek ilginç bulması, cinsiyetçilik yapıp kız gibi demesi ya da garipsemesi ile bakar bence. sonuçta var oluşumuzdan beri insan olarak içgüdüsel bir şekilde iyiye ve güzele yönelmiyor muyuz?
  • /
  • 2