feminenlere ilgi duymayan gay

herkes herkesi sevmek zorunda değil,ama saygı duymak zorundadır.ilgi duymuyorum sayın ahali zorla mı?
genelde ilk tanışmada full + full a ayağı çeken gaydir.

toplumsal ayağı ağır çeker genelde bu mevzuların; "adamm gibi adammmların" "adamm gibi adamm" isteğidir. feminen tarafını kutsallarından kopup da açık açık dökemeyen şahısların kısmen anlaşılabilir yaklaşımıdır. bu konu üzerine oturup makaleler düzmek en azından benim haddime değil lâkin çokça rast geldiğim ve hissettiğimde antipati uyandıran bir davranış biçimidir.

netflixçiler (bkz:pose) biraz daha kafa açar bu konuda
genelde erkeksi gaylar pek çevirsinde maskülen yada feminen gay sevmez herkesin zevki ayrı mustafa şehzade değil kibu.
yanında feminen olması, dışarıda maskülen görülmesi tercih edilesidir.
duymayabilir, bazıları aşırı kıllı sakallı iri sert seviyor olabilir. feminen de sevebilir. onemli olan sevmektir
ben de ilgi duyamıyorum. feminen değil diye aşırı kıllı sakallı olmasına gerek yok bu arada.
gayet normal bir durumdur. gözlemlerime göre kişinin feminenlik derecesi arttıkça feminenlerle denk gelmemeye özellikle dikkat ediyor. "gelmesin! yazmasın! sakın!" diyenler, tanışmadan önce "feminen misin?" diye soranlar bu grupta. aynı kutuplar birbirini iter diyebiliriz.
katagorize etmek tam bir saçmalık yok feminen yok maskülen yok şu yok bu bizlerin sorunu bu işte önce insan diyemiyoruz karşımızdakilere yazık valla yazık
"feminenlere ilgi duymuyorum" diyorsan homofobiksin malesef. bir erkekle sevişmek için üye olduğun uygulamada neden maskülenliğinle övünüyorsun ki. ayrıca keşke uygulamalardaki açıklamalarımızda hoşlandığımız tipi değil de kendimizi tanıtmaya başlasak. bak yine tansiyonum yükseldi..
ben de ilgi duymuyorum. herkesin kendi zevki aşırı tepki vermeye gerek yok. gay kelimesi erkeklerden hoşlanan erkeği tanımlar. bu sadece fiziksel anlamda değil karakter anlamında da olabilir. maskülen bireylerden hoşlanabilir. maskülen de sakallı, kıllı, kaba saba demek değildir. hiç kıllı olmayan, kibar ama maskülen karakterde insanlar da vardır.

feminenler ise kelime anlamıyla kadınsı demektir. birisi erkekten hoşlanıyorsa neden kadınsı biriyle birlikte olmak istesin ki? özellikle feminenlerden hoşlanan tipler de zaten gay değilim aktifim diyen tiplerdir. hiç şaşmaz. kadın bulamadığı için "kadınsı" olan biriyle yatar. yüzüne "sen gaysin" desen "siktir lan ibne" der tokadı basar. kendine iğneyi batırmaz. çünkü o sadece sikini sokacağı bir delik arar.

şahsen feminenlere ilgi duymuyorum. kaşları alınmış, kıl olmayan, kadın davranışları gösteren birinden hoşlanacak olsam zaten kadınlardan hoşlanırdım. erkeklerden hoşlanıyorsam da maskülen özellikleri olandan hoşlanırım. açıkçası feminenlere saygı duyuyorum, öyle hissediyor olabilirler fakat feminenlerden hoşlanan tipleri hiç samimi bulmuyorum.
eğer fiziksel olarak hoşlanmıyorsa biraz sorgulayabilirim kendisini.

demek istediğim makyajlı ya da alınmış kaşlı, infulencer tipli olanlar değil. küçük bir yüze, büyük ve güzel gözlere, orantılı kaş - burun ve ağıza sahip olup güzel yüz hatlarıyla birlikte zarif bir fiziği olanlar.

hoşlantı anlamında mı ilgi duyuyorum tam kavrayamasam da dikkatleri üzerlerine çektikleri kesin. bakmadan duramıyorum bir türlü, kıskançlık da var sanırım işin içinde.

hiç hoşlanmayan biri bile gerek ilginç bulması, cinsiyetçilik yapıp kız gibi demesi ya da garipsemesi ile bakar bence. sonuçta var oluşumuzdan beri insan olarak içgüdüsel bir şekilde iyiye ve güzele yönelmiyor muyuz?
ilgi duymuyorum ama saygı duyuyorum. feminenlerle arkadaş olabilirim ama duygusal olarak karşımda yüzde yüz erkek olmasını tercih ederim.
feminenlere ilgi duymayanları homofobik olarak damgalayan feminenlerin kaç tane feminen adamla birlikte olduğunu sorsak?
tanıdığım hiçbir feminen arkadaşımın şimdiye kadar feminen birine ilgi gösterdiğini görmedim.
atmaya gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz da, var mı aranızda bir cengaver, ben feminenim ve feminenlerden hoşlanıyorum diyebilecek?
feminenlere ilgi duymayan gaydir.
sadece bunu yazıp bırakmak isterdim ama homofobik olduğu için feminenlere ilgi duymayan gayler de vardır. ama yine de ne zamandan beri kimin kimden hoşlanacağını sorgular olduk diyip ilk düşüncemden devam ediyorum: gaydir ve feminenlerden hoşlanmamaktadır ya da feminenlerden hoşlanmamaktadır ve gaydir. vesselam.
terk edildikten birkaç gün sonra hornete girip kafa dağıtmak istedim ve biriyle tanıştım. aslında fena gitmiyordu ancak ses kaydı attığında konuşması feminen geldiği için soğudum ister istemez, "ilişkim yeni bitti, hazır hissetmiyorum" diyip konuşmayı bitirdim. böyle bir şekilde yargılamak hakkım değil tabii ancak ben de böyleymişim, öğrenmiş oldum.
uzun uzun tartışacak bir şey yok aslında, tamamen tercih meselesi.
  • /
  • 2