çıldırdım

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
ilk anlardan beridir sitemle ilgiliydi. ilgisi çok memnun etti. bazen agresifleşiyor, o zaman çekilmez oluyor ama kesinlikle öyle bir niyeti yok. çok yardımsever. onun yardımları ile sitem büyüdü.
kendisine yapılan yardım karşısında kösteklik yapan yazar. yok terbiyesizmişim de, ırkçıymışım da. sen dua et ben sana yardım ettim, yoksa rüyanda bile zor görürdün o insanları.
son bir kaç haftadır fena entry sıçıyor. hatta bugün zirve yaptı. madem sıkıldı neden kendine başka bir eğlence bulmuyor acaba. insanın hayatı nasıl bu kadar gereksiz ve boş olabilir anlamıyorum.
haydaa bu yazarı niye çaylak yaptınız? bu sözlüğün tek açık genderfluid yazarı çaylak yapılır mı?
caylakliktan sonra ekside ayisozlugu lacivert e boyamistir. bilmem belki de caylakligiyla baglantisiz boyamistir.
canım benim ya. sorunları hiç bitmezdi, hep ezilen, hep dışlanan, hep haksızlığa uğrayan oydu. herkes onun kötülüğü için uğraşırdı. oysa ki o sütten çıkmış ak kaşıktı. ekşi'de bir zamanlar benden yardım istemiş ben de gözüm kapalı yardım edip onun için diğer yazarlarla tartışmalara girmiştim. moderasyona da ulaşmıştım yardım etmeleri için. tabi tanımıyordum o zamanlar, ekşide benim için yazdığı hakaretlerden esinlenerek; nasıl bir ibne olduğunu, nasıl bir ezik olduğunu, nasıl bir karaktersiz olduğunu, nasıl sorunlu biri olduğunu, nasıl bir ruh hastası olduğunu bilmiyordum. inatla insanları seri eksilediğini, fake hesaplar açtığını, farklı hesaplarla ayı sözlüğü nasıl kullandığını da itiraf etmiş. sus konuştukça batıyorsun derler ya, bu garip şey de aynı öyle yazdıkça çamura saplanıyor.