iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.
namus abidesi ve ahlakçı eşcinsel arayışlarımıza güzel bir örnek teşkil etmiştir. artık ahlak bekçisi geyler ve hetero anneler bizi yanlış anlayamayacaklar. umarım artık gelen seks tekliflerini bu şekilde elimizin tersiyle itebiliriz. sekssiz bir dünya istiyoruz.
yazıyı yazan arkadaş yanında ben olsaydım doverdim o adamı ! üzülme boş ver ! her grupta cinselliği seven sevmeyen insanlar var bunu namus adi altinda islememek lazim bence ... ama senin gibi olan benim bir sürü arkadaşım var ! ama hetero kizlardan gaylrrden daha beter tanidiklarimda var ! homofobik soylemlerin tek amacı bizi hedef göstermek bunlari bilmeliyiz
bakire gay avukat bir arkadasim var 30 yasinda vardir adam biri bir jere buna tuvalette kac cm diye sordugunda bunalima falan girmisti ! anlayabiliyorum yani ! bazilari sex oncesinde duygu hissetmek ıstiyo4 bazilari da o duyguyu iyi sex sonrasında hissediyor