iranlı erkeğin terbiyesizliği

birkaç gün önce karşılaştığım terbiyesizliktir.

elimde kitap vardı, deniz kıyısında okumuştum, daha sonra eve gitmek için yürümeye başladım. bir parkın önünden geçerken, yakışıklı bir adam* bana ingilizce bir şeyler söyledi. ben de ingilizce bildiğim için yanına gittim ve "pardon anlayamadım" dedim. adam meğersem benden hoşlanmış, niyeti kötü.* beni eve götürüp cinsel münasebet uygulayacak üzerimde.* adam iran'lıymış. ben "olmaz öyle şey, ben namuslu bir insanım efendim" deyince bana "ama biz iran'da bu kadar rahat olamıyoruz, senden cinsel olarak etkilendim dedi" ve bunu demesi ile penisi erekte olması bir oldu. "ellemek istemez misin" dedi. ben de bu durumda çok kırıldım ve "afedersiniz ama ben ahlaksız değilim" dedim. "heterolar bizi yanlış tanıyor" diye ekledim. adam işi iyice abarttı ve daha önce hiç duymadığım cümleler kurdu. "ben senin ağzına boşalırken, sen de benim penisime sakso çekersin" dedi. benim bu lafı duymamla şoke olmam bir oldu. o şokla elimdeki kitabı düşürdüm ve ağlamaya başladım. "sizin yüzünden onca emek verilen gay onur yürüyüşlerinin amacı boşa çıkıyor!" diye bağırdım. o anda adam yanlış bir şey yaptığını anladı ve sustu. hiçbir şey diyemedi. oradan geçen heteroseksüeller de bir an duraksadı ve "inanamıyorum, ne kadar namuslu bir gay" dedi. daha sonra heteroseksüellerin gay'lere karşı olan fikirleri bir anda değişti. eve doğru giderken dağların ardında gökkuşağı belirdi ondan sonra.

düzenleme: az önce bu yazımı okuyan bir anne özel mesaj attı. gay oğlu için çok endişelenmiş ve bir anda bu sözlüğü bulmuş. buradaki yazıları okurken ahlaksızlıklar karşısında morali bozulmuş, ama benim yazımı okuduktan sonra "iyi gay'ler de varmış" diye düşünmüş ve rahat bir nefes almış.
namus abidesi ve ahlakçı eşcinsel arayışlarımıza güzel bir örnek teşkil etmiştir. artık ahlak bekçisi geyler ve hetero anneler bizi yanlış anlayamayacaklar. umarım artık gelen seks tekliflerini bu şekilde elimizin tersiyle itebiliriz. sekssiz bir dünya istiyoruz.
buram buram absürtlük kokan hikaye sonunda çıkaralan sonuç bir iranlının yaptığı ayıbı tüm iranlılara yüklemek. polyana havalarına girip mağduru oynaması da hiç sempatik gelmedi. sana ne batıyor efendim adam zaten iranlılar dememiş ki diye düşünüyor olabilirsiniz ama empati yapmak lazım ben hiç bana şöyle şöyle yapan türk erkeği diyormuyum gerek yok yani hayır sonra iranlıyım demeye utanıyorum şu saçma sapan hikayeleriniz yüzünden. bu arada istemeyen insan sohbeti sürdürmez kardeşim o yüzden sende terbiyesizsin.
sonundan dolayı gerçek olmadığına kanaat getirdiğim hikaye. yani iki heteronun gördüğü ve sonrası, muhtemelen biraz eğlence ve eleştiri için yazılmış. nedense okuduktan sonra yazarlarla dalga geçiliyor gibi hissettim. çünkü hikaye dini içerikli diziler gibi, iyiler aşırı iyi. neyse.

görüşlerimden bağımsız olarak, diyebileceğim şu ki, eşcinsel erkeklerin tanışıp görüşebileceği fazla mekan yok, eğer uygulama falan kullanmıyorsa. saati bilmiyorum ama geç vakitlerde parkta idiysen ve eşcinselliğini belli eden birisiysen eleman senin arayış için oraya geldiğini düşünmüş olabilir.
nedense sana yaklaşımı bana yeterince terbiyesiz gelmedi. buna benzer durumlarda muhabbeti kes eğer istemiyorsan. ve yoluna devam et. çünkü hayır, hayır demektir. napacak, üstüne atlayacak hali yok. uzatırsan, gönlün var da naz yapıyosun zannedebilir. uzayan muhabbet sonrası hayır dersen onunla dalga geçtin de zannedebilir. ihtimal çok.

ama tüm bu yaşananların tek bir sebebi var, toyluk. yani, yazarımız ilişki konusunda acemi sayılabilir, bu yüzden bu olayı biraz fazla büyütmüş. bana göre sıkıntılı bir şey olmamış. hatta üstüne ağlayıp onu milletin önünde rezil de etmişsin. bu bana biraz kezbanlık gibi geldi. yalan yok.

kimseye akıl verecek değilim ve burada yazdıklarımla kimseye cesaret de vermek istemiyorum zaten. bu tip meselelere biraz empatiyle bakmak lazım gibi. sen olsan napardın, gibi. benim de başıma gelen çok şey oldu ama biraz dikkat edince nerede ne yapacağını öğreniyorsun zamanla. kime nasıl yaklaşman gerektiğini de. yani onun yerinde olsan sen nasıl yaklaşırdın gibi. tabii adamın erekte olması falan da şaka gibi ama anladın sen işte beni. kısaca, eğer derdin onurunu korumaksa bunu yaparken karşındakinin de onurunu koruyabilmek önemli. istisnalar elbette var ama senin hikayende nedense böyle hissettim. hem sen de aslında elemanı beğenmişsin, belki de muhabbeti bilerek uzattın ve seni asıl üzen şey onun seni sadece seks amaçlı düşünmesinin hayal kırıklığıydı. herşey olabilir ve sen de kendi doğrularında haklısın.
yazıyı yazan arkadaş yanında ben olsaydım doverdim o adamı ! üzülme boş ver ! her grupta cinselliği seven sevmeyen insanlar var bunu namus adi altinda islememek lazim bence ... ama senin gibi olan benim bir sürü arkadaşım var ! ama hetero kizlardan gaylrrden daha beter tanidiklarimda var ! homofobik soylemlerin tek amacı bizi hedef göstermek bunlari bilmeliyiz
bakire gay avukat bir arkadasim var 30 yasinda vardir adam biri bir jere buna tuvalette kac cm diye sordugunda bunalima falan girmisti ! anlayabiliyorum yani ! bazilari sex oncesinde duygu hissetmek ıstiyo4 bazilari da o duyguyu iyi sex sonrasında hissediyor