trans erkekle seks yapar mısınız sorunsalı

merak ettim. sözlük gayleri trans bir erkekle seks yaptınız mı ? yapmadıysanız yapar mısınız ? vulvası olan bir erkekle seks yapar mısınız ?
gelelim benim görüşüme trans erkekleri severim ama vulvadan hoşlanmıyorum maalesef o yüzden hayır. hepsi dünya ahiret kardeşim olsun : )
gay olduğum için erkeklerden hoşlanıyorum ve erkeklerle seks yapıyorum.
yani cevap evet.

biraz ötekileştirici bir başlık olmuş. tabi herkes kimle isterse onla yatar. trans erkeklerle yatmak zorunda da değilsiniz ama trans erkeklerle yatar mısınız diye anket başlık açmak sanki biraz talihsiz olmuş gibime geldi.
evet biraz talihsiz bir başlık oldu ama niyetim kötü değildi. burayı okuyacak trans erkeklerden özür dilerim .
panseksuelim sanirim ben. o yuzden evet o tarz biri ile de seks yapabilirim.
biseksüel birisi olarak bir trans kadınla seks yapmayı çok düşündüm hatta bu hafta sonu eyleme geçecektim ama lanet olası grip beni yakaladı :/

penisi olan bir kadın tarafından domine edilme düşüncesi beni tatmin ediyor ama bir trans erkek da neden olmasın çoğu trans erkek bizim türk erkeklerinden yakışıklı çekici.

galiba ben doyumsuzum ya
bugüne kadar;
14-16 aktif erkeğe pasif oldum,
2 pasife aktif oldum,
7-8 kadına hetero aktif oldum,
hiç travesti ile seks yapmadım sanırım ben yapmazdım erkeğe aktif olmayı sevmiyorum çünkü ;))
evet , doğru yer ve zamanda yapabilirim. iş "transgender" ve "transeksüellik" e gelince işler biraz grileşiyor değil mi ? ama denklem kolay aslında. erkeği "erkek" yapan , kadını "kadın" yapan nedir ? bu soruya verilecek cevaplar sizin cinsel tercihinizi (sexual orientationhttps://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_ori...) belirleyecektir. benim için bu bir rengi sevmek gibi. mavi "maskülenlik" ve kırmızı "feminenlik" ikisi karışınca muhteşem bir ahenk ortaya çıkıyor sanki. daha detaylı kafa yormak isteyen, benim gibi işsizler varsa aramızda işte size link :https://en.wikipedia.org/wiki/Androphili... ha, evet bu arada size mor rengi sevdiğimi söylemiş miydim ?
aktivist vegan queer lgbtiqwertsks+-x tayfadan linç yeme başlığı.
maskülenlik fallustan daha etkileyici erkeklik et parçasından ibaret olmamalı, o yüzden yapardım ayrıca kişiyi elinde olmayan sebeplerden dolayı yargılayıp elemeyi de sevmem. kendisi phalloplasty düşünürse de destek de olurum ama bunun ona olan duygularımı değiştireceğimi düşünmüyorum.