sphynxinator

yeni sözlükçümüz. aramıza katılmasıyla sevindirmiştir.

(bkz: askk)
aklıma çağrışım yoluyla synthesizer"ı getiren yazar. evet bayram değil seyran değil ama aklıma sürekli olarak bir müzik kaynağı geliyor. işalla sesi de güzeldir yazarımızın. hoşgelmiş.
adını her görüşümde o bende sphynx benzerliği ile korkunç sfenks kedisi görselini aklıma getiren yazar. umuyorum ki onun aksine sevimli bir yazar arkadaştır.
çok bilgili bir sözlük yazarı. özellikle bilgisayar konusunda. böyle yazıyor yazıyor anlamıyorsun ama okuyasın geliyor. gaymer olduğunu söylemiş miydik?
siteyle herhangi bir işi kalmamış gibi görünen yazar. artık sözlüğe eskisi kadar girmeyi düşünmüyor. birkaç işi var halledecek. eğer o işlerini bitirip moralini yükseltirse gelebilir.

umarım siteye az da olsa faydam dokunmuştur.
siteden ayrılmış gibi görünen ama geri dönmesini umduğum yazar kardeşim.
çok iyi entryler yazan yazar aynı zamanda.
farklı nokta atışları, net oluşu, çeşitli betimlemeleri ile hep dikkatimi çekmiştir.
hepsinin dışında on numara beş yıldız yüreği olan sevdiğim bir yazardır.
genç hekır kardeşimiz. ne bizimle yapabiliyor ne de bizsiz.
ona kızmış olduğumu düşünüyormuş, halbusi çok sevdim. öpenzi.
gece gece iki kelimesi ile mutlu eden yazar. nickini de okuyorum; sfayniksieytır, galiba olmadı nys..
kendisine sorunlarını atlatabilmesi için grup terapisi öneriyorum. *
gülüşü güzel, sohbeti güzel, arkadaşlığı güzel yazar, gene gelecek ben! iki kişilik zirvede bütün kahrımı çekti vallahi. can dost bu çocuk.
benim de çok sevdiğim bir yazar.kesinlikle akıllı,samimi bir adam.
ayrıca saygılı ve sempatik.
oyun canavarı yazar. facebook paylaşımları çok eğlen çeli.*
kürtleri öldürmek yerine onlarla sevişmeye ikna ettiğim yazar.kendisine sözlükteki türk kürt çatışması'nı bitirmek için gösterdiği çaba ve gayretlerden dolayı teşekkür eder en yakın zaman da istanbula gelişinde sevişmek için beklediğim bildiririm.
ayrıca sözlükte bulunan o kadar tatlı kürt varken benim gibi çirkin bir kürdü seçtiği için kendimi şanslı hissettiren yazardır.
arada sırada buradan laf atması ile beni mutlu eden yazardır.... hani istanbul'da olsa bankacibear ile adı çıkacak diye korkmaktayım...
sadece sözlük ortamında yazışarak sohbet etme fırsatı bulmuş olsam da, muziplik ve afrodizyaklık özelliklerini keşfettiğim bir fani.
buram buram mizah ve seks kokuyor bu çocuk...
ah canım, akdenize iner inmez ilk haber vereceğim yavru ceylan, kaleiçinde yunan meyhanesinde bir rakı tokuştursak ölmeden ne güzel olur..
  • /
  • 3