sphynxinator

antalya'da buluştuğumuzda sağolsun benimle kilometrelerce taban tepmişti hiç unutmadım.
sözlükteki beylere tek tek kur yapıyor galiba. en son astral'e yazmış falan. acilen sosyalleş sen aga. sözlükten çıkış yap bi nefes al, derdi biz olmuşuz. agaya bak hele bir de korkudan bu saat olmuş beni eksiliyor. hadi diğerlerine de kur yap xkkdhjh
astral, seninle sevişmek istiyormuş. bir entrysinde yazmış bu arkadaş. o yüzden kur yapıyor dedim. tuhaf birisi, sanırım nefret duygusuyla besleniyor. 3 günlük dünyada neden birbirine sarar şu insanlar anlamıyorum. sözlükteki tek hanım da benim. pozitif ayrımcılık istiyorum. hahaha
yapıcı bi yazıcı iyi ki var
dosta guven dusmana korku salan destekci yazarimiz iyi ki var
vaporwave tanrısı olduğuma inanmıyor.
en çok entry giren 7. yazarmışım. *

işsiz olduğumun kanıtıdır bu.
sayesinde petek dinçöz fanı olduğum yazar. evde sürekli "ister odun, kömür olmasın; kalbim ısıtır seni." diyerek dolaşıyorum. ayrıca kendisinden kore usulü siyah fasulyeli noodle tarifi aldım. en yakın vakitte deneyeceğim. öpücüklendin.
kendine discord grubu kurdurtmuş. onlara emir vererek eksi vermelerini sağlıyor. ayı sözlük'ten atılması haktır. bir de beni takip ediyormuş. bıraksın takibi lütfen.
bugün tanıdım . tatlı birine benziyor . ama gördüğüm kadarı ile nefrette edenleri var sözlükte . üzülme canım , anormal olan hep sevenin olması zaten
bu abinin bi sitesi var zahir sürekli gelin gelin diyor.
karar benim, damar benim gel-micem.
bu adam hangi yazarla dost olduysa bir hafta sonra araları bozulup düşman oluyorlar. neden acaba? *
yeminle 7 yıl önce böyle bi' şaheser üretilmiş, değerini bilen olmamış. uzun uzun dertleşmeli gecelere karşimm.

bir türlü istanbul’a gelemeyen ponçik yazar
boyalı dolap diye bir sitesi varmış . bu site kurulamadığı için vaporwave dinliyenleri suçluyormuş. *
kendi deyimiyle ırkçıdır.
kendi deyimiyle bilgili olmadığı halde tartışmak istemektedir.
kendi deyimiyle “karışıklıklardan keyif almaktadır”
kapasitesi yukarıdaki itirafları kadardır.
ayrıca askerlikten kaçmak için bahaneler ürettiğini itiraf etmiş (bkz:#407777), açıkça söyleyemese de kapağı ilk fırsatta yabancı ülkeye atmaya çalışan ancak son derece milliyetçi geçinerek ona buna laf atan yapıdadır. en acınası durum olarak kendi cinsel yönelimini kabul edemeyen bir karakterdir. yüzyüze laf edecek cesareti olmayan o nedenle burada kişisel sataşma yaparak kendini göstermeye çalışırken cevabını alınca ağlamamak için emzik aramaya çıkan tiplerdendir.
kendisi hakkında düşündüklerim:
siz bu sifizineytırın eski halini bilmiyorsunuz... eksiden ne acayip, ne acayip kere acayip bir elemandı. yıllar geçtikçe burada büyüdü serpildi, suhulet geldi kendisine. ha şimdi çok da gevşemesin, sağı solu belli olmaz yayar yine eskisi gibi. hal ve hareket iyi şu anda, aferin.
eski halini de biliyoruz malesef. hele bir dönem nude'ları dolaşıyordu ; hayır özgüven iyi güzel birşeyde bizimki de mide aşqım.
  • /
  • 4