sphynxinator

eski halini de biliyoruz malesef. hele bir dönem nude'ları dolaşıyordu ; hayır özgüven iyi güzel birşeyde bizimki de mide aşqım.
(bkz:#428369 )
"ne idüğü belli olmayan" ezik yine sinirlenmiş cevabını alınca. agresif falan demiş bana. yine atatürk arkasına saklanmışsın. seni herkes biliyor. ırkçılığını, katliamlarda ölen sivillerle nasıl alay ettiğini, saldırganlığını vs.

ben burada ilk yazmaya başladığımda da nasıl hedef gösterdiğini hatırlıyorum. hatta sözlüğe gelen ve eşcinsellerle alay eden pedofil bozması birisine sırf benimle dalaşmak için destek çıktın. hatta mhp akpli arkadaşların daha iyi deyip buraya laflar ediyordun. gitsene onların yanına şimdi.

evet senin gibilere kimsenin borcu yok hadi bas git şimdi.
bu adam hangi yazarla dost olduysa bir hafta sonra araları bozulup düşman oluyorlar. neden acaba? *
kendi deyimiyle ırkçıdır.
kendi deyimiyle bilgili olmadığı halde tartışmak istemektedir.
kendi deyimiyle “karışıklıklardan keyif almaktadır”
kapasitesi yukarıdaki itirafları kadardır.
ayrıca askerlikten kaçmak için bahaneler ürettiğini itiraf etmiş (bkz:#407777), açıkça söyleyemese de kapağı ilk fırsatta yabancı ülkeye atmaya çalışan ancak son derece milliyetçi geçinerek ona buna laf atan yapıdadır. en acınası durum olarak kendi cinsel yönelimini kabul edemeyen bir karakterdir. yüzyüze laf edecek cesareti olmayan o nedenle burada kişisel sataşma yaparak kendini göstermeye çalışırken cevabını alınca ağlamamak için emzik aramaya çıkan tiplerdendir.
kendine discord grubu kurdurtmuş. onlara emir vererek eksi vermelerini sağlıyor. ayı sözlük'ten atılması haktır. bir de beni takip ediyormuş. bıraksın takibi lütfen.
%44 antalya
%37 tekken
%11 bilgisayar donanım yazılım
%7 kürtler, diyarbakır pkk falan
%1 diğerleri

not: seviyom *
sözlükteki beylere tek tek kur yapıyor galiba. en son astral'e yazmış falan. acilen sosyalleş sen aga. sözlükten çıkış yap bi nefes al, derdi biz olmuşuz. agaya bak hele bir de korkudan bu saat olmuş beni eksiliyor. hadi diğerlerine de kur yap xkkdhjh
kendisi hakkında düşündüklerim:
boyalı dolap diye bir sitesi varmış . bu site kurulamadığı için vaporwave dinliyenleri suçluyormuş. *
her girisinde üstüne basa basa yaşadığını belli ettiği o güney şehrinin sıcağı beynini eritmiş sanırım.
yazık.bkz 1: (bkz:#258329)

--- spoiler ---

bir döl türü.

--- spoiler ---bkz 2: (bkz:#285909)

--- spoiler ---

acınası varlıklar. *

--- spoiler ---ekleme:
olur a, başlıklardan silinmiş bu girileri çöpünden silerse:
bkz 1:
http://ayisozluk.com/lnk/a40e1c

bkz 2:
genel okur kitlesi için tanım: değerli ve pek kıymetli bir insandır.

18+ tanım: götünü merak ettiğim yazar.
benim adıma utandığını beyan eden yazar. genelde sinirlenmem ama şu an kafamda filler sikişiyor haliyle. utanılacak eylemde dans edip göbek atıyor oluşum. pardon da sen arap yarağı arıyorum yazarken biz hiç utanmıyorduk!?
bugün tanıdım . tatlı birine benziyor . ama gördüğüm kadarı ile nefrette edenleri var sözlükte . üzülme canım , anormal olan hep sevenin olması zaten
astral, seninle sevişmek istiyormuş. bir entrysinde yazmış bu arkadaş. o yüzden kur yapıyor dedim. tuhaf birisi, sanırım nefret duygusuyla besleniyor. 3 günlük dünyada neden birbirine sarar şu insanlar anlamıyorum. sözlükteki tek hanım da benim. pozitif ayrımcılık istiyorum. hahaha
sayesinde petek dinçöz fanı olduğum yazar. evde sürekli "ister odun, kömür olmasın; kalbim ısıtır seni." diyerek dolaşıyorum. ayrıca kendisinden kore usulü siyah fasulyeli noodle tarifi aldım. en yakın vakitte deneyeceğim. öpücüklendin.
sadece sözlük ortamında yazışarak sohbet etme fırsatı bulmuş olsam da, muziplik ve afrodizyaklık özelliklerini keşfettiğim bir fani.
buram buram mizah ve seks kokuyor bu çocuk...
bu abinin bi sitesi var zahir sürekli gelin gelin diyor.
karar benim, damar benim gel-micem.
gece gece iki kelimesi ile mutlu eden yazar. nickini de okuyorum; sfayniksieytır, galiba olmadı nys..
siteyle herhangi bir işi kalmamış gibi görünen yazar. artık sözlüğe eskisi kadar girmeyi düşünmüyor. birkaç işi var halledecek. eğer o işlerini bitirip moralini yükseltirse gelebilir.

umarım siteye az da olsa faydam dokunmuştur.
  • /
  • 3