sphynxinator

kendine discord grubu kurdurtmuş. onlara emir vererek eksi vermelerini sağlıyor. ayı sözlük'ten atılması haktır. bir de beni takip ediyormuş. bıraksın takibi lütfen.
sayesinde petek dinçöz fanı olduğum yazar. evde sürekli "ister odun, kömür olmasın; kalbim ısıtır seni." diyerek dolaşıyorum. ayrıca kendisinden kore usulü siyah fasulyeli noodle tarifi aldım. en yakın vakitte deneyeceğim. öpücüklendin.
farklı nokta atışları, net oluşu, çeşitli betimlemeleri ile hep dikkatimi çekmiştir.
hepsinin dışında on numara beş yıldız yüreği olan sevdiğim bir yazardır.
gülüşü güzel, sohbeti güzel, arkadaşlığı güzel yazar, gene gelecek ben! iki kişilik zirvede bütün kahrımı çekti vallahi. can dost bu çocuk.
bir türlü istanbul’a gelemeyen ponçik yazar
genel okur kitlesi için tanım: değerli ve pek kıymetli bir insandır.

18+ tanım: götünü merak ettiğim yazar.
sözlüğün en sağlam yazarı. bence daha çok yazmalı.
yeminle 7 yıl önce böyle bi' şaheser üretilmiş, değerini bilen olmamış. uzun uzun dertleşmeli gecelere karşimm.

boyalı dolap diye bir sitesi varmış . bu site kurulamadığı için vaporwave dinliyenleri suçluyormuş. *
bu adam hangi yazarla dost olduysa bir hafta sonra araları bozulup düşman oluyorlar. neden acaba? *
bugün tanıdım . tatlı birine benziyor . ama gördüğüm kadarı ile nefrette edenleri var sözlükte . üzülme canım , anormal olan hep sevenin olması zaten
(bkz:#428369 )
"ne idüğü belli olmayan" ezik yine sinirlenmiş cevabını alınca. agresif falan demiş bana. yine atatürk arkasına saklanmışsın. seni herkes biliyor. ırkçılığını, katliamlarda ölen sivillerle nasıl alay ettiğini, saldırganlığını vs.

ben burada ilk yazmaya başladığımda da nasıl hedef gösterdiğini hatırlıyorum. hatta sözlüğe gelen ve eşcinsellerle alay eden pedofil bozması birisine sırf benimle dalaşmak için destek çıktın. hatta mhp akpli arkadaşların daha iyi deyip buraya laflar ediyordun. gitsene onların yanına şimdi.

evet senin gibilere kimsenin borcu yok hadi bas git şimdi.
vaporwave tanrısı olduğuma inanmıyor.
dosta guven dusmana korku salan destekci yazarimiz iyi ki var
yapıcı bi yazıcı iyi ki var
benimle konuşmayı kesmekle ne kadar haklı davrandığını iddia eden yazar. kimdir nedir hiç hatırlamıyorum. yazışmalarımız varsa hemen yayınlasın. lakin ifşadan korkan biri değilim. kimseye bulaşmamak için çaba sarf ettikçe bir şekilde gelip beni buluyorlar.

gelelim mevzunun önemsizliğine. arkadaş hakkında tek hatırladığım argüman; sitede arap yarağı arıyorum şeklinde entrysi tam olarak bu olmayabilir ama arayışı buydu. işalla bulmuştur. hayırlı sikişler.

(bkz: siteye sikişmek için gelen yazarlar)
her başlıkta görürdüm, şu aralar sükut içerisinde. özleniyorsun.

kürtleri öldürmek yerine onlarla sevişmeye ikna ettiğim yazar.kendisine sözlükteki türk kürt çatışması'nı bitirmek için gösterdiği çaba ve gayretlerden dolayı teşekkür eder en yakın zaman da istanbula gelişinde sevişmek için beklediğim bildiririm.
ayrıca sözlükte bulunan o kadar tatlı kürt varken benim gibi çirkin bir kürdü seçtiği için kendimi şanslı hissettiren yazardır.
  • /
  • 2