çok yakışıklı bir erkek olmak

irdelenmesi gereken bir konu. sözü kendilerine bırakıyoruz efenim.
sözlükte çok yakışıklı bir erkek var mı bilmiyorum efendim. ama çok yakışıklı bir erkekle beraber olan yazar olarak diyorum ki onların dünyaları bambaşka. inanılmaz bir özgüvenleri var, yakışıklı olduklarının farkındalar ve bunun getirdiği artıları her yerde her zaman kullanıyorlar.
dünyanın önünüze serilmesidir. (bkz:halo etkisi)
bu erkek kişisi çoğu şeyi başkalarından daha kolay ve zahmetsizce elde edecektir. o yüzden pembe götlüdür diyebiliriz.
ayrıca egolu olacağından da şahsımın şüphesi yoktur. ne kadar karaktersiz ve kötücül bir insan olursa olsun başkalarının onu beğeneceğini bildiğinden karakterli ve iyi niyetli bir insan olmak için çabalamayacak; değişmek ve gelişmek zorunda hissetmeyecektir. başkaları egolu görünmemek için kırk takla atarken beyimiz küçük dağları ben yarattım edasıyla gezinecek, insanları aşağılamakta bir behis görmeyecek, canı istediğinde aldatacaktır... kısacası çok yakışıklı erkek tü kakadır. yaşasın çirkine çalan ve karakterli erkekler!
(bkz:çok yakışıklı erkekleri niçin öldürmeliyiz)
unutmadan söyleyeyim suudi arabistan'dan kovulma sebebidir. yallah arabistan'a diyecektim, arabistan bile kabul etmiyor bunları.
(bkz:omar borkan al gala)
asla olamayacağım için dert edeceğim bir konu değildir kendileri. yakışıklınında derdi çoktur zaten
yine gay community ve yine onun su götürmez, olmazsa olmaz mükemmellik algısı ve insana bedenden öte bakamayacak kadar yüzeysel bakış açısı. işin en trajikomik yanı bu insanların sadece partner seçimlerinde değil, hayatın her alanında bu kadar kısır ve yüzeysel bir bakış açısıyla “çok yönlü” olduklarını düşünmeleridir. adeta melodramatik bir kitap kahramanı gibi bu tipler.
yakışıklı kriteri neye göre peki heteronormlara göre mi?

ben birçok erkeği güzel bulurum halbuki.

yakışıklı denince sanki aklıma "erkeğe güzel demeyelim de yakışıklı diyelim, niye çünkü güzellik feminemsi, erkek adam güzel olmaz" gibi bir bakış açısı geliyor.
onlara bakanlar tarafından, insanî özelliklerine, fiziksel özelliklerine gösterildiği kadar ilgi gösterilmeyen insanlardır.
escinselsen pek bi anlami yok, reelde kizlar yuruyor ancak erkekler cesaret edemiyor hakli olarak. tek guzel yani uygulamalarda kimsenin pesinden kosmana gerek kalmiyor zaten yiginla talibin oluyor sen sadece secim yapiyorsun da iste uygulamalar.....