fesbilyan

Durum: 0 - 0 - 0 - 0

Puan: 0 - Sözlük Kezbanı

10 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Çaylak.

0
Henüz hiç entry girmemiş.

nermine memedova

pek sevdiğim kadife sesli azeri şarkıcı.

evlerinin önü yonca


ay ışığında

kardeşin gay olma ihtimali

ünlü olmayan taşlar furyası 2014lere dayanıyor. o zaman patlak vermişti bu akım. muhtemelen o yıllarda beğenilen bir sayfa. ünlü olmaya taşlar akımında sayfanın adminine herkes fotoğraflarını atardı, admin de fotoğrafları sayfasında paylaşırdı. paylaşılan fotoğraflara on üzerinden puanlar verilir ve en yüksek puanı alan günün prensi, prensesi seçilirdi.

diğer bir ihtimal ise daha önceden beğendiği bir sayfanın isminin değişmesi. facebook'a her girdiğimde şok geçiriyorum. mesela en son girdiğimde arkadaş listemde arapça isimli tüfekli biri vardı. akrabalar dışında kimseyi eklemediğim face hesabında oluyor bu durum. sayfa isimleri de böyle değiştirilebiliyor.

adları bilinmeyen taş gibi çocuklar sayfasını beğenmesi eşcinsellik kanıtı sayılmaz bana kalırsa. diğer yandan yaşını bilmesek de hiç kız arkadaşı olmaması düşündürücü.

kardeşin gay olma ihtimali

gerçekten de facebookta eğer ayarları kapamadıysanız sizi abudik kubidik sayfalara insanların eklemesi mümkün (idi ben kullanmayı bırakana kadar). dolayısıyla pek gay olduğunu kanıtlayacak birşey değil.

lebezyenlertakipleşiyor

ben bunu nasıl kaçırdım. hemen girilsin. *

swinger parti düzenleyen kişiye 33 yıl hapis cezası verilmesi

arada para varsa demek ki. swinging cinsel özgürlüktür. buna tamamen katılıyorum. ama ülkemizdeki swingerlar bu amaçla hareket etmiyorlar. en azından büyük bir çoğunluğu öyle.

ülke dışından gelen ve güvendiği insan tarafından pasaportuna el konulan kadınlar "biz swinger çiftiz" adı altında 3. şahısa p*zevenki tarafından parayla peşkeş çekiliyor.

swinger partilerine katılanlar çoğunlukla çift olarak escort kızları tutuyorlar.

swinger partileri ekonomik çıkara dönüşünce burada özgürlükten değil, istismardan ve yasa dışı seks işçiliğinden söz etmemiz gerekiyor ve bu duruma da devletin yaptırımı olması bence güzel bir şey. kaldı ki gerçek swingerlar kendilerini büyük partilerde ifşa etmezler. sık elerler ve gerçek bir çift ararlar. bu iki durumu ayrı düşünmemiz gerek.

yani demem o ki. merak etmeyin, gerçekten cinsel özgürlüğü eşiyle yaşamak isteyen çiftler bir şekilde yaşar. bundan senin, benim yada devletin haberi bile olmaz.

sonuca bağlarsam, swing cinsel özgürlüktür ancak türkiyede gerçek anlamda swing olayı yaşanmamakta.

mich4el

küfürlü entry yazmazsa iyi bir yazar olacak.

artpop

suratımda makyajı olan en ikonik albüm
üstüne bir daha böyle bir şey çıkar mı bilmem
still number 1 since 2013..

sözlükte düşman olduğunuz birine gerçek hayatta yardım eder misiniz

sanalda düşman, gerçekte düşman diye bi şey yoktur. bir kişinin sanalda sana küfretmesi ile gerçekte küfretmesi arasında bir fark yok. herhangi bir düşmanıma nasıl davranıyorsam ona da aynı muameleyi yaparım. gözümün önünde kan kaybetse kılımı kıpırdatmam. *

üstteki yazar

mac'i var.
değil bıyık, kendimi bildim bileli hiç sakal bırakmadım. fezbika sanırım profil fotosu için söyledi.

ensest ilişki

yine bir "eşcinsellere de böyle bakılıyor vs" mantığıyla ve "karşılıklı rıza varsa" ile bazı yazarların izin verdiği eylem.

ben yine eşcinselsek bu hiçbir dini, milli, ahlaki, ailevi değerimiz ve kriterimiz olmayacak anlamına gelmiyor diyeceğim.

Toplam entry sayısı: 0