askk

karşılandığım ve çok hoşuma giden bir komite. *galp*
(bkz: thankful)
yeni ve çıtır yazarlara kucak açmayı bir borç bilen ayı sözlüğün hazır kıta bekleyen sıcacık komitesi. dark bearın başı çektiği komite, diğer yazarların da tanıdık tanımadık demeden hoşgeldinizi eksik etmemesiyle sıradaki yazarların bu yumuşacık kucağa atlamasına sebep olacaktır.

(bkz: yeni bir ayı sözlük yazarı)
dark bear eşliğinde hoşgeldin mesajlarına tutulan yeni sözlük yazarları, sonra gideri olup/olmadığına göre sınıflandırılıp, sözlük celebretileri arasında bölüşülür.

(bkz: gel gel hiç acımayacak)

kaynak: tamamen götüm, espiri amaçlı yazılmıştır.
bu komiteden olmasamda herkese hoşgeldin dediğim için kendimi ayıpladığım komite.
bankacibearın başını çektiği komitedir. <br> <br>eskiden ayıcanları dark karşılardı, şimdi bankacı yapıyor. (bkz: coqueteria)
yeni gördüğüm yazarlara hoşgeldin dediğim ama böyle bir komitenin olduğunu öğrendikten sonra içinde olmamam sebebiyle yapmadığım uygulamadır.
hiçte hoş olmıyan karşılama biçimidir. dark bear yorumunun altına bunu koyunca gayet kur yapıyo diye sevinmiştim ama karşılama komitesi çıktı moralim bozuldu.
açılımını şuan itibariyle öğrendiğim komite.
sözlükte yazar olduktan sonra adımın altında görünce aşk olarak okuduğum ve yanlış anladığım karşılama komitesinin kısaltıması *
itiraf et kısa bir süreliğine de olsa heyecanlandın. sen yine sadece kısa bir süre heyecanlanmışsın; dark bear da beni seviyor yuppi diye çeyiz düzmeye başlayan var. askk tarafından karşılanmadığım için nasıl bir duygu bilemeyeceğim.

(bkz: askk tarafından karşılanmayan yazar)
an itibariyle ne anlama geldiğini öğrendiğim kısaltma
hatta ve hatta kısaltma olduğunu da yeni öğrenmiş bulunuyorum.*
sözlüğe gelen yeni yazarlar için oluşturulmuş güzel bir komite olmuş.
karşılayacakları insanların nicklerini tombala usulü bir torbadan çektiklerini düşündüğüm komitedir. yoksa adam mı seçiyorsunuz olum? kızmayın sakın, hem ben komitelerden korkarım.

(bkz: askk tarafından karşılanmayan yazar)
aslında saçma karmaşık konular gibi bir açılımı anlık uydurup işin aslını üzerine tıklayınca öğrendiğim kısaltma. yo kafam her zaman bu kadar tuhaf çalışmaz ben de sizler gibi normal biriyim.
kendini matah bir şey sanmana yol açabilir. açmasın. ya da açsın.
fazla karışık oldugunu düşündüğüm bir yer gibi. ama sanırım alıştıkca çözülebilcek ve birçok seye renk katıp bir çok seye başlangıclar yaratabilecek bir ortam. hoşgeldim.
ben protein tozu bakıyodum googledan buraya nasıl geldim.
bana aşk teklif ediliyor sanmıştım...içimdeki cılız kıpırdı hemencecik sönüverdi...gerçi komite falan varmış, allah'tan ümit kesilmez...
yiaaaa bana hoşgeldin diyen komite imiş - tir.

seviyorum sizi uleyyn *
yaşasın o zaman.
bana da hoş geldin dediler. çok sevecen bir sözlükmüş burası. iyi ki de haberim olmuş, çok iyi olmuş!
  • /
  • 5