yengeç burcu

bir yengeç burcu aktifi değildir.
yükseleni de akrep olunca kaçırılmayacak bir ayıya dönüşür.
zaman geçer, olaylar vuku bulur, sesini çıkarmadan, şikayetini dile getirmeden biriktirir, biriktirir, sonra herşey güllük gülistanlık görünürken gözünüze bir bakmışsınız sap gibi kalakalmışsınız. gelişi gümbür gümbür ama gidişi sessizdir.
sorumsuzdur,her şeyi söylemeyle yapar,adamı hasta eder kıskanç gibi görünmez ama kıskançlıktan deliye döner yengeç burcu ayısı
yoğun bir gizli şehvet dünyası vardır. dıştan bakınca masum ve saf bakışlarının altında gizli bir kor yanar.
karşılaşabileceğiniz en sorumsuz insan olmasının yanında en sorunlu kişi olarak görmenizin muhtemel olduğu zattır.

(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: allah belamı versin)
hayatımdan bir yengeç ayısı geçti.
çok sevdi, çok sevdim...
...ama kişinin ''ego''ları herşeyi ''ben bilirim'' edaları ilişkiyi ne yazık bitirtti.

ikizler burcu ayısı vs yengeç burcu ayısı
iki tip yengeç burcu kadını vardır; ota boka ağlayan, kendi içine kapanıp aylar sonra kabuğundan çıkabilen kadın tipi ya da acısı sadece bir gün süren, kendini hiçbir yere ait hissetmediğinden bulunduğu her durum ve mekandan arkasına bakmadan çıkıp gidebilen kadın tipidir. yaşadıkları kendi hatırasıdır, bir vücut veya bir cisme gerek yoktur, böyledir. zira dik kafalıdır.
yıllar sonra bile ceketinizden, montunuzdan bir tutam saçı, sizinle geçirdiği günler için bir kavanoza attığı sayısız pirinç tanesi öbeği ya da kazağınıza, gömleğinize sinsin diye gardrobunuza yerleştirdiği lavanta kutusunda, size yazılmış sayısız mektubunu bulmanız muhtemel tek kadındır. yıkılırsınız. ki amaçta budur zaten.
ve son olarak; yengeç burcu kadınlarını ancak küstürdüğünüzde susturabilirsiniz.
(bkz: kendimden biliyorum )
tehlike bir kadındır, aldatıcı olabilir, ortalığı fena bulandırabilir. yalnızca ailesini çok sever, diğer insanlar her zaman yabancıdır. bir günde bir insanı silip atabilir, çok ağlak bir burçtur ota b*ka ağlayabilir. genelde etli butlu kadınlar çıkan yengeçten. yeme içmeye dikkat etmeleri lazım.
özellikleri yükselenine bağlı olarak değişmekle birlikte güzel bir yükselen burcu olan yengeç kadını kimseye değişilmez. hassastır, duygusaldır, düşüncelidir. eğer bunları körükleyecek bir yükselen burcu varsa o kadından uzak durmakta fayda var fazla dramatik olabilir. yengeç kadını genelde çabuk bağlanır, fazla ilgi ister, drama sever. ailesine bağlıdır, çekingendir ama açıldımı çok komik ve yaratıcı olabilir. duygusallığını yaratıcılığıyla birleştirirse sanatta çok başarılı olur. yine yükselenine bağlı olarak ezik bir tip de olabilir iyi bir lider de. yemeğe düşkündürler geneli kiloludur ve söylemeden geçemeyeceğim gördüğüm kadarıyla hemen hepsi çok güzel memelere sahiptir. bir yengeç olarak her özelliğini taşımasam da burcumu çok severim ama yengeçleri sevgili olarak değil de arkadaş olarak tercih ederim.
her zaman enleri yaşar. en çok acı çeker en çok güler en çok mutlu olur en çok eğlenir en çok ağlar. yaşam ve ölümün kıyısındadır her zaman. asla ortasını bulamaz. yengeç ile balık sevgili oldumu işte o zaman mükemmel bir ilişki ortaya çıkar. onların romantikliğini sevgisini görünce kıskançlıktan çatlarsınız.
hiç çekilmez, her dakika gereksiz bir ilgi bekler, saçma saçma her şeye ağlar. çok bilmişlik taslar. insanların arasını bozar.

falan filan yani.
en ufak bir olumsuzlukta beyni burnundan çıkana kadar ağlaya bilen, bağlandımı delice seven, sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospudur. delidir, ne yapsa yeridir. artı kendisi ahanda ben olurum *
gördüğüm en sexi, karizmatik erkekleri olan burç
dedikodulara göre en çok gayin olduğu burç hiçte öyle değildir. en çok gayin olduğu burç; kova,başak,boğa
yengeç burcu olduğunu öğrendikten sonra hangi ayda doğduğudu öğrenmek lazım. haziran doğumlu ise uzak durun orospu olurlar
  • /
  • 2