cinsel yönelimim zamanla değişti mi acaba

zamanla değişiyor evet
ben mesela eskiden heteroseksüeldim. kadinlarla çok fazla seks ve her tür fantaziyi denedikten sonra bir soğuma geldi. tam bir amsalakken vajinadan soğumak beni kahrediyordu. bu hissizlikten kurtulmak için her türlü psikolojik desteği denedim. uyuşturucu batağina bile bulaştım*
en sonunda hayatı sınırlarda yaşayan birine dönüştüm. extreme sporlarla hayatımı riske attım ve bir gün kafa aşağı bungee jumping yaparken yanağım bir adamın sikine değdi. allah'ım dedim bu ne güzel bişe. sonra gay oldum.
ben de otobüs fren yapınca yanlışlıkla çok yakışıklı göbekli bir daddynin kucağına oturmuştum. baktım hoşuma gitti sonra hornet’te takılmaya başladım.

soruya gelecek olursak: cinsel yönelim ne yapabildiğin değil, ne yapmak istediğindir. bu dediğimin üzerine biraz düşün ve ne olduğuna kendin karar ver. karar veremiyorsan da siktir et. illa ki bir kalıba uymak zorunda da değilsin.

(bkz:akışkan yönelim)
tam olarak başlığı açan yazarla benzer şeyleri yaşadım. eskiden sex dergileri vardı, onları izlerken fena tahrik oluyordum. internet kafelerin yaygın olduğu dönemlerde hetero pornosu izlerken tuvalete kaçıp 31 çekiyordum. hatta okulda aşık oldupum kız bile vardı. nasıl olduysa komşumla yaşadığım deneyimden sonra ilgim erkeklere kaydı.
yönelim değil; tercih...
değişir tabii niye değişmesin? ben 12 yaşındayken homoydum ilerleyen yaşlarda biseksüel oldum ( çok can sıkıcı bir deneyimdi dünyanın bütün nimetlerinden faydalanmak ) şimdilerde de hetero olmak istiyorum bakalım. umarım puanım yeter.
dalgaya yazmış olmam kime göre neye göre, belki ciddiyim :d ayrıca yönelim ile tercih arasındaki farkı bilmiyor olman da senin sorunun