deltaphi

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
"ideolojimi savunmayan ırkçıdır" gibi bir yaklaşımımın olduğunu iddia etmiş kendisi. ancak ırkçılık konusunda ben özel bir ideoloji belirtmemiştim. başka konular da varken nasıl olduysa yazdıklarımdan sadece ırkçılık konusunun gündeme gelmesinden rahatsız olmuş. kendisi mutlaka daha iyi bilir bunun nedenini. *
özellikle ırkçılık konusunda yazmamdan sıkılmış anlaşılan, geçelim bunları falan diye yorum yapmış ikinci yorumunda bu yazar. bir de kahraman rolleri falan diye büyük tespitler etmiş. *

ancak bu son günlerde yazdığım bir şey değil. bu arada ne yazmamı buyururdun? veya sözlükte ne gibi yazılar yazılırsa "ilerlemiş" olur burası? bundan sonra senin istediğin tarzda "ilerlemek" adına, entryler girilmeden önce, sana danışılsın ister misin? yorumuna bakılırsa sözlüğün "ilerleme indikatörü" de sen oluyorsun galiba. hop ağalar ilerleyin lafların epey eğlenceli. aklıma gelmişken senin de mağduriyet içerikli yazıların da belki başkalarına bıkkınlık getirmiştir. belki farkında değilsindir ama herkes gibi senin de yazılarını kesmen veya devam ettirmen burayı ne ilerletir ne de geriletir.

bir de bu tip ırkçılık vs.ye karşı olan yazılar seni neden rahatsız etti acaba? daha önce sözlüğe hakaretler yağdıran ırkçılara, homofobiklere ses çıkarttığını görmedim de.

şimdi bana tavsiye vermişsin ben de sana vereyim o zaman. bence içinde bırakmamalısın bu tip şeyleri. hele söz konusu ırkçılık ve anlaşılan senin özelinde resmi ideoloji ise sende de epey inciler var gibi görünüyor.