anna madrigal

profil fotoğrafını merak edip zoomladığım tek sözlük yazarı
(bkz:#429752)
kılık değiştirerek ayartmak istediği erkeklerin karşısına çıkıp ben tek siz hepiniz diyen bir dolandırıcı:
benim pr olduğumu söyleyerek hakkımı yemiş ve günaha girmiş yazardır. allahım benim yalnız bırakmamış ve bir günahkar kuluna eksiler verdirerek onu cezalandırmıştır. teşekkürler allahım.
bir konu daha vardı allahım o konuda yardımcı olursan çok sevinirim... pardon duyamadım... hmmm albayrak grubuna mail atayım diyorsun... ama ya sonradan ortaya çıkarsa... hmmm özür dilerim olur biter di mi. sağolasın allahım.
akp kongresinde ahretliğim özdemir ile kem gözlü anna'nın kadrajına takılmışız. hemen bi akp'li yaftası yapıştırmalar gayri ciddi söylem geliştirmeler. biz orada ülke geleceği konuşulurken gözlemci sıfatıyla yer aldık. milli irade ruhuyla biraraya gelmiş badem bıyıklı, kareli ceketli soydaşlarımızla hasbihal edip ülke geleceği hakkında incelemelerde bulunduk. anlayacağın annacığım sen kocanın çekyatında sere serpe uzanıp göt büyütürken biz onca yol arşınlayıp bulge ay pardon bölge bazlı incelemelerde bulunduk. siz konuşursunuz biz yaparız.

taşın altına elini koyma vakti geldi anna; yastık altı birikimini, düğünde takılan beşi bir yerdeni satta ülke refaha kavuşsun.

not: tv ekranı şişman gösteriyor normalde daha zayıf biriyim.
hafta sonu verdiğim barbekü partisine geç gelen kaltak. üstüne de 'sorry, ı am late, bc ı didn't want to come. just checking for daddies' cevabını vererek bir kez daha yanlış kişilerle arkadaşlık yaptığımı hatırlatmıştır. bir daha mı, asla! bu haftasonu da yat partisi veriyorum. böylece geç gelenlerin hiçbir şansı olmayacak.
  • /
  • 2