benim kuaförüm

yemekteyiz ile başlayan birbirimizi 70 milyonun karşısında gömelim akımının son versiyonu. bu realityler önce yemeklerle başladı, sonra kişilerin giyimiyle devam etti, daha sonra evde altın günleri, ev yenileme diye devam ederken en son bu çıktı. yarışmanın konusu ise şöyle: ''alanında uzman'' 5 kuaför, yoldan birilerini bulup onlara yeni bir imaj yapıyor, diğerleri de bunu oyluyor. klasik herkesin birbirinin yüzüne güldüğü ama puanlamada ''daha düşüğü olmadığı için 1'' verdiği gereksiz programlardan.
herkesin gozunu oyma potansiyeli yuksek musteriler, dark gomlekli jole kafali kuaforler, ucuz estetik burunlar, azicik kesecem kavgalari, gercekten bagimlilik haline gelen ebik program.
birçok bölümünü izlediğim mükemmel ötesi reality show. saç avcılarımız programın ilk bölümlerinde kolayca kurban bulabilirlerken ilerleyen zamanlarda türk kadını şovun içeriğini ve saçlara neler yapıldığını öğrendikçe katılmayı reddetmeye başladı ve program sona erdi. benim gözümde hala bir masterpiecetir bu şov. yalnız 50 bölüm varsa 48'inde düğün ya da kına saçı yapmaya çalışıyorlar (spoiler). favorim tabii ki tayfun, allstara da katılan.