gamlı_baykuş

yok hortladı
fatihayı tersten okuyorum şu an.
hakkımda yazdıklarını duyunca duygulandım.
seni de en az hayri irdal'ın doktor ramiz'i sevdiği gibi severim şekerim.
keşke tanısan doktor ramizi. eminim sen de seversin. okusan o şaşırdığın zamanlarda yüzünde oluşan anlık komik tepkiyi pek çok verirsin emin ol.
hayat geçiyor evet... ama bir bakmışsın e-5 de karşılaşmış müşteri kavgası yapıp müşteriyi kaçırmış sonra baş başa kalmışız. olamaz mı olabilir. sonra gider marla'da yemek yeriz nolucak.
gerçi sen bitiremediğin tabağını arkadaşına teklif etmeden garsonlara teslim eden bir insansın!! bunu da unutmadım jsjsjsjs
tam göründüğüm gibi olmaya çalışırken asabımı bozup gene olduğum gibi görünmeme sebep olan bir baş belası. pip için miss havisham ne ise benim için de gamlı baykuş o. tanımayanlar için fatmagülün yengesi gibi bişey işte.
(bkz:pain in my ass)
sıkı bir mahsun kırmızıgül fanboyudur.
hatta çocukken klibinde bile oynamıştır.
şu klipteki yeşil t-shirtlü çocuk. gerçi üçüncü dakikada leğende yıkıyorlar ama başında yeşil tişörtlü işte.
bizim kampımız gelmiş ahretlik. mat'ını halâ rulo şekliyle ve mat olarak kullandığını varsayarak çadır benden mat senden demek istiyorum. yalnız bu sefer özdemir ile ateş başında yaptığınız danstan bende istiyorum. kıvraklığınıza ve yılanlığınıza layık olmaya çalışacağım. arz ederim.
firenç pires nasıl yapılıyor bunla yapsam olur mu diye aşağıdaki fotoğrafı atmış


daha önce de margarita yapacam margarin yerine tere yağ koysam olur mu köyden geldi mis gibi diye mesaj atmıştı.
engelledim whatsapp dan lütfen köyüne dön!
teptikçe tekerlenen öptükçe şekerlenen yazar.

ayrıca kurma girişiminde bulunduğum ayı sözlük çıtır+'lar kulübü'nün kuruluş dilekçesini kendi düzenlediği sahte evrakla değiştirmiştir. gullüm olan iş kolumuz kolicilik hizmeti diye kaydoldu valla neye uğradığımızı şaşırdık.
kamp yapalım dediğimde ancak suit konsept bir çadır bulunursa katılabileceği yönünde beyan vermiş yazar kişisi. kaz tüyü yastığı, sabah uyandığında taze sıkılmış portakal suyu gibi olmazsa olmazı bulunan bir liste tutuşturdu elime. ben asgari ücretle çalışan nitekim asgari biriyim portakalın sıkılmadığı meyve olarak yendiği yerde büyüdüm bu tarz şeyler bana ve örfüme göre şeyler değil. çay var içersen decathlon çadır var girersen... tşk
kendisi gizli gay olmasa bana karantina buddylik teklif edecekmiş. peki ya ben senin o teklifini kabul edecek miymişim? değil karantina buddylik ben sana güvenip de a101 buddy bile olmam.
(bkz:#436894) ay ibneye bak sana kaldım sanki. tatlım beni ne mühendisler, kaymakamlar, otobüs şoförleri, gemi kaptanları, pilotlar, bakallar, müteahhitler istedi de "hayır" dedim. sana hiç bakmam!!!
bazı ibneler de sadece kendileri ayran döküyor sanıyor. istesin paşam, mühendis de istesin seni, pilot da istesin seni. eğer şu kadar haset duyduysam ayimsi mezarında ters dönsün. hatta senin adına çok mutlu olurum. arkadaşım zengine gitti kurtuldu diye düşünürüm. asla kötü bir şey düşünmem.
ama haala vermiycem.
müğzik zevklerimiz benziyor foncu adam saygılar
  • /
  • 2