her cümlesini ayrı entry olarak giren yazar

eveeeet! sözlükte ilk madiliğimi yapmış bulunmaktayım. * *

mahallenin bakkalinin kocasi adlı güzide yazarımızın açtığı-açmadığı başlıklarda neredeyse her bir cümlesini ayrı yorum olarak girmesi sendromudur efenim. fesat olanlarınız diyecektir ki '' girdi sayısını şişirmeye çalışıyor '', kimisi diyorki '' herif unutkan, aklına geldikçe yazıyor '', ya da '' tarzı böyle ayol ne olmuş '', belki de '' hem dikkatsiz hem unutkan olduğundan tekrar tekrar yorum yapıyor '' diyebilirsiniz. * bilemiyoruz tabii. kendisine naklen bağlanarak sorabiliriz.

şaka bir yana, bir başlığa, farklı açılardan konuyu ele alan ayrı yorumlar yapılması doğal ama aynı paragrafın cümleleri hissini veren yorumları ayrı ayrı eklemek de tuhaf geliyor bene.

aslında bir yandan da şu var: sözlük yazarlarının ne kadar pasif olduklarını ve sol tarafta akışın ne kadar durgun olduğunu düşününce hareket de katıyor sözlüğe diyebiliriz. tekrar hoş gelmiştir. **)
sözlük formatı dışında olan bir harekettir. hatta forumlarda bile geçerli bir hareket değildir. forumlarda bile anında üyeliğinizi iptal ederler.
harekette bereket vardır ilkesini kendine rehber edinmiş yazardır. amacına da sanki biraz biraz ulaşmış mı ne?
sözlüğün en aktif yazarı bana göre ben şikayetçi değilim .
tmcraq in, yok sen aktifsin, yakışıklısın, aslansın, kaplansın diyerekten ufaktan yazılmaya başladığını sezinlediğim yazar
entry sayısını arttırmak isteyen istatistiklerde birinciliği isteyen aç yazardır .. *