kendinizle çıkar mıydınız

hayır. sevgili veya arkadaş olmak isteyebileceğiniz en son kişi ben olabilirim. ilişkilere gram önem vermiyorum. arkadaşlarıma işim düşmediği sürece aramam sormam. biri bana mesaj atmadığı sürece mesaj atmam. tek başıma kalmadığım zamanlar içim içimi yer. insanların yanında genelde sıkılırım. birini çok sevsem bile anlık bir haraketi her şeyden vazgeçirebilir beni. sevilmeyeceğimi, hiçbir zaman bana aşık olabilecek kadar gerizekalı bir insanın karşıma çıkmayacağını da biliyorum.

kısaca götün tekiyim bu yüzden kendimle çıkmazdım.
bazen kendi nudelarıma bakarak otuzbir çekiyorum
ayyy ne iyi olurdu. beni klonlasınlan ben kendimi pamuklara sarardım be. benim gibisini bulmuşum kaçırır mıyım? narsistken bile çok tatlıyım he :d
ciddi düşünecek olursak, huyunu suyunu neden zevk aldığını neyi sevmediğini kendimi yani bildiğim için başarılı bir ilişki olurdu ama bu da ens e girer mi acaba lan? kafalar karıştı şu an birden bak :d
kendimle çıkmayı bırak kendimle evlenirdim bile be
kendimi kendimden çıkarırdım
ben olsam beni kacirmazdim
ben daha iyilerine layığım.
evet çıkardım. temiz, güzel, hoş bir oğlanım. cinsel olarak da kendime çekiliyorum. fotoğraflarıma bakarak asıldığım dahi oluyor. daha ne isterim ?
her sabah işe giderken canım kendimle evden beraber çıkıyorum. kendimle çıkardım ama kendimle başa çıkamazdım.
çıkardım da çakardım da be! maşallah nazara gelmesin mis gibi çocuk. al koy kenara emekli ol bununla be kendimden iyisini bulursanız getirin beraber sikelim :)))
şu sıralar bir benzerini yaşıyorum. kendim gibi bir beyle görüşüyorum. aynı hırs, aynı öfke, aynı ihtiras... sanırım o da firdevs hanım'ın kızı*.
iyi bir mizah anlayışı - checked
ortalama tip - checked
zeka - rabbişime binlerce şükür checked
kişisel alanlara saygı, darlamama ve karşılıksız güvenme, nerdeydin ne yaptın baskısı olmaması- checked

daha ne olsun adam olana çok bile.

gerçi bunlar olmasaydı da götüm çok güzel olduğu için bir şans verirdim sıjsjdjdjdjd.
kendimle kesinlikle çıkardım.
ben çıkmazdım, kendime uzaktan bakınca hiç de albenisi olan bir insan olduğumu düşünmüyorum. hem fizik hem tin olarak. o yüzden beni gerçekten seven insanlara çok değer verdiğimi itiraf etmeliyim.
  • /
  • 5