kendinizle çıkar mıydınız

çıkmakla kalmam evlenirdim bile. kendimden iyi birisini mi bulcam.
kendi kendimle yokuş çıkardım, merdiven çıkardım, evden çıkardım, yola çıkardim, işe çıkardım, bazı şeyleri gözden çıkardım, işe yaramaz olanları elden çıkardım, ne gerek var diyenleri hayatımdan çıkardım ve daha bir sürü şeyi kendi kendimden çıkardım...

ama hayır kendimle sevgili olmazdım. fizik (mıknatıs) kanunudur, yalnız zıt kutuplar birbirini çeker...
güzel olabilirdi ama bi bilinmezlik kalmazdı ortada hayatta ufakta olsa karşıdaki insana karşı gizem ya da merak duymak gerekiyor
yok ya kendimi çekemem sanırım
eğer sorgulanan şey kişinin kendini sevmesi ise herkes kendiyle çıkabilmeli bence. * * (evet)

ayrıca merak, gizem, keşfetme gibi heyecanlar sadece dışa yönelik değil içe/insanın kendi şahsına yönelik de olmalı. (evet)

ama insanın kendi sınırlarını görebilmesi için bir takım zıtlıklarla karşılaşması gereklidir. (hayır)

kendimi iki evetle uğurluyorum
tip olarak evet.
fakat yapı olarak imkansiz olurdur herhalde.
benim bile kendime tahammül edemediğim noktalar varken başkasının vay haline.
çıkmak belki evet ama daha ciddi bir duruma geçmek, koskocoman bir hayır
sanmam ya. başıma dert almam yanii
benimle sevgili olmak mı?
evlerden ırak...
dışarıya karşı aşırı kibirli olduğum söyleniyor bu yüzden ilk tanışmada mümkünatı yok ama arkadaş olsaydım zamanla olabilirdi
"sen harikasın, süpersin, seni asla bırakmayacağım" deyip kendimi gaza getirip mutlu edip sonra kendimden ayrılırdım büyük ihtimalle. herkes böyle yapıyor. yanlış olamazlar.
çıkmak ne kelime, evlenirdim bile!.
tabi ki. ben gibi baby bulamadığımdan yalnızım zaten
yıldırım nikahı kıyardım. canım kendim
aman hiç çekemem, cır cır cır cır
kendimle iyi anlaşırdım diye düşünüyorum. her ne kadar bazı salaklıklarıma tahammül edemesem de bir şekilde orta nokta bulunurdu.

konuşabileceğimiz çok şey olduğundan birbirimizle vakit geçirmekten sıkılmazdık hatta bir oturuşta muhtemelen günlerce çene çalmaktan telef olurduk.

ancak, hiç tipim değilim. o yüzden üzgünüm canım uymadı bye*
sözlükteki herkes otoseksüelmiş:/
tip olarak ben de çıkardım. ama kişiliğe gelirsek asla. ne istediğini bilmeyen bir insanım ve duygularım çok değişken olabiliyor, dengesizim yani. bu nedenle kendimle fakbadi olabilir veya bir kereliğine takılabilirdim.
kendim gibi erkekle hiç denk gelmedim ama kendimin kadın versiyonuyla ilişki yaşadım bir süre; iğğğğğğğrençti... herhangi bir ilişkide benim gibi sadece ve en fazla bir tane ruh hastası olmalıymış. sonradan başka türlü ruh hastalarıyla denedim gayet başarılı ilişki oluyormuş. teorime güveniyorum ^_^ kendimle çıkmazdım.
  • /
  • 4