musallat 2

2 aralıkta vizyona girecek türk korku filmi. benimle gelmek isteyen kişiler varsa müracat ben *. cidden izlemek istiyorum. sinema salonları yalnızken çok ıssız ve sessiz.
musallat ın ilk filmi gayet etkileyici olduğu için daha iyi bir performans ile güzel bir izleyici kitlesine ulaşabileceğini düşündüğüm film.
ilk filmi izleyip begendigim ; ikincisinin de abarti derecesinde bilboard larda reklamlarini gördügüm , ama yinede " biz türkler korkutmayi bilmiyoruz " dedigim bir film
birinci filmi sarhoşken izleyip gülmekten yerlere yatmıştık ama taa ki şu teyze çıkana kadar.gece görsem çocuğumu düşürürüm
http://img.forumyek.net/musallat-2-lanet.jpg
3 dakika nefesimiz kesildi.hayatta da sinemaya para vermem bu film için.birinci film bu kadar kötüyken ikinci film nası çekiliyor hayret de etmedim değil.
ilk filme göre yavan kalan,hatta bizi şok eden sonu ile dumur eden film oldu,evet şok olduk çünkü filmin sonu yoktu,her hangi bir dizi bölümü bile biterken böyle düz bitmiyor amk. <br> --- spoiler --- <br>"öldü o,öldü öldü öldü" diyerek camdan içeri giren teyze bizi resmen kırdı geçirdi sinirden rahat 5dk güldük kuzenle. <br> --- spoiler --- <br> <br>not bu entry tam 3 deneme sonucu ancak girilebilmiştir,bilmem anlatabildim mi? her şey evernote kullanmakla düzelmiyor.