sözlüğe uğramayan yazarların ilk zirve ne zaman diye sormaları

hizmette sınır yok kafasından dolayı sorabilecekleri ve zaman zaman sordukları soru. zirve ne zaman, doğum günü partysi ne zaman gibi soruları whatsapp, twitter, facebook gibi portallardan sormaları durumu. hatta bazen yüz yüze gelindiğinde bile sorabiliyorlar. hatta yeni yazarlar geldi mi? aralarında nasıl tipler var, yakışıklılar var mı? şeklinde devam edebiliyorlar. lan önce bir sözlüğe gir, bir kaç entry gir, buranın hayatta kalması için katkıda bulun. sonrasında zaten tanışırsın sosyalleşirsin diğer yazarlarla. ayı sözlük senin eğlencen, birileriyle tanışman sevişmen için kurulmadı. he zaten zirve yaptığımızda da katılan 4-5 kişiyi geçmiyor. neyin zirvesi alla sen.
zirvelerden erkek kaldıramayan biri olarak -şayet amaçları yazar yemekse- başka kaynaklara yönelmelerini tavsiye edeceğim başlık.

ancak yalan söylemiyeyim bir zirvede yazarın birinden ölümüne hoşlanmış; delice-çılgınca-hayvanca-iliklerimden boşalarak arzulamış, ancak o gece başka yazara kaptırdığım için amacıma ulaşamamıştım. hımm. neyse söylediklerimi ciddiye almayın en iyisi; aramaya devam, zirvelerden ekmek çıkar abiler ablalar. *