tim cook

efsane şirket apple in patronu steve jobs un istifasından sonra ceo olan adam. dünyanın en güçlü 50 eşcinsel sıralamasında en başta geliyor.
eşcinsel olmayı gurur duyulacak bir paye olarak dile getirmiş, homoseksüel sermaye ve güç odakları tarafından ayakta alkışlanmıştır.

(bkz: eşcinsellik bana tanrının büyük armağanı)
apple şirketine en çok yakışan adam.
servetini yardım kuruluşlarına bağışlayacağını açıklamıştır.
23 nisan için twitter hesabından türkçe paylaşımda bulunmuş.

https://twitter.com/tim_cook/status/855384024985985025
adamın iyi bir pozisyonu ve üst düzey bir kariyeri, üst düzey de bir geliri var. tabii gurur duyar eşcinsel olmaktan. bizim böyle zırhlarımız mı var? madem öyle eşcinsellik onun için bir armağan, dünya üzerinde acı çeken eşcinseller için ne yapmış merak ediyorum. zira nüfuzu ve serveti olan bir abimiz. her şey sözlerden ibaret olabiliyor bazen, insan eşcinsel olmayı bile kendinin bir reklam malzemesi olarak kullanabiliyor ancak insan insandır yani, eşcinsel olmak niçin bir armağan gibi görülsün. heteroseksüeller ne o zaman. bu da ayrı bir ayrımcılık sanırım. üstelik bu servet sahibi beyefendi için bir armağanken benim hayatım boyunca peşimi bırakmayan bir ceza oldu eşcinsellik. sanmayın ki eşcinsel olmaktan gocunuyorum ama kolay bir hayat yaşadığımı da söyleyemem.