türk geylerindeki yabancı erkek zaafı

azeri bir erkek zaafım var sadece, tam şu an
yabancı geylerde de türk erkeği zaafı vardır.
sevgilinin eski sevgilisinin çok gecelik partneri gibi tuhaf yakınlıklarla karşılaşmamak bile sebep sayılabilir. çünkü dünya büyük ama eşcinsel alemi küçük.
taharet musluğunu bilmeyen, bilip de kullanmayan birine karşı birşey hissetmem mevzu bahis olamaz. sarı saçlar, mavi gözler, ingilizceler, spor arabalar bir yere kadar. önce temizlik. o delik temiz o-la-cak!
anam adamlar bizim kezbanlar gibi değiller. mağaradan kaçmış adamlar justin bieber'a benzemediğim için beni yargılıyor burada. herkes sözüm ona günübirlik seks istiyor ama 5 saat konuştuktan sonra gözünün üstünde kaşın var deyip ekiyorlar. daha yatağa geçmeden türkan şoray kuralları dinliyorsunuz. yatağa bir kere geçince sizi tapulu malları ilan ediyorlar. bunlar şu an hatırladıklarım. üzerine eklemeler yapabilirsiniz.
yabancı dediğiniz sadece avrupa erkekleri mi? suriyeli - filistinli - israilli ve bilimum asya ülkelerinden ülkemize gelmiş olan esmer, kara (bana göre) * çirkin erkekler de yabancı. memleketimizde bulduk da yabancısı kaldı.

espriye vurursam konuyu: bana komşunun oğlu bile yabancı. siz akraba seviyorsanız bilemem tabi.
  • /
  • 3