türk geylerindeki yabancı erkek zaafı

yabancı erkeklerin kendilerine özgüvenli olmalarından gelen seksiliklerine duyulabilecek hayranlıktır.
herkesin fütursuzca birbirinin kalbini kırdığı ve arkasından iş çevirdiği şu ortamda - ki yurt dışı ortamının burasından daha iyi olduğunu iddia etmiyorum zira hiç yurt dışına çıkmadım - bilinmeyene duyulan merak olarak görüyorum. yakışıklılık/güzellik açısından ülke olarak çok geride sayılmayız. tamam önümüzde bir hollywood erkekleri gerçeği var ancak o erkeklerin güzel ve yetenekli oldukları için bu kadar ünlü olduklarını idrak edebilecek yaştayız.

ne diyordum? özetle bilinmeyene duyulan merak. bilinmeyenin daha iyi olabileceğine dair optimist yaklaşım. zira bu zaafa sahip adamların çoğu bırakın bir yabancı erkek tanımayı ingilizceyi bilen konuşamıyorlar.
bence temelinde merak yatan bir durumdur. tabi ülkemizde ne istediğini bilen bir partner bulmak bazen zor olabiliyor. bunun bıkkınlığının da getirmiş olabileceği bir istektir. ilk yurtdışı deneyimim sarışın, güzel yüzlü ve iri yarı erkeklerin bolca olduğu bir ülkeye denk geldiği için ağzım bir karış açık (salyalarım ağzımın kenarından sel gibi akarak) bakıyordum hepsine. tabi bir de lan bunun sünnetsizi nasıl oluyor acaba diye merak etmiyor değil insan. her neyse sonra fark ettim ki bu durum sadece biz türklere has değil. yabancılarda da aynı merak var. onlara yabancı olan, farklı görünen bir erkek de onları cezbediyor.
komşunun tavuğunun kaz görünmesidir.
"belki yurtdışına giderim lan, belli mi olur..." düşüncesinden de kaynaklanıyor olabilir. zira vardı böyle bir arkadaş.

ben değil, bir arkadaş, evet.
türk geylerinin çoğunun henüz gey olduklarının farkında bile olmadıkları gerçeğinden kaynaklanan durum.bizimkiler genelde aletinin erkek görünce hobi olaraktan kalktığını iddia ediyor .adamlar bu konuda da bizden 50 yıl ilerde ne yazık ki.
bende vardı bu eskiden. gerçi bende sadece yabancı erkek değil yabancı her şeye karşı bi hayranlık var. yabancı dedğim de batı taraf ve uzakdoğu. ortadoğunun tek bir yönü bile beni zerre çekmiyor. çekmekle kalmayıp tiksiniyorum. türkiyeyi ortadoğuya katmıyorum ama türkiyeyle alakası olan ve benim hayranlık duyduğum tek şey yemekleri ve atatürk.
benim için geçerli olmayan önerme. çünkü hollanda'dayken 7 milletten erkekle yattım türk erkeği gibisi yok.
çünkü aşırı taş, egosuz, rahat ve tatlılar; neden durduk yere sikik çirkin egosu çekeyim?
hornet’i açın türkiye’deki gaylere bakın şimdi konumunuzu avrupa’nın şehirlerine çekelim bak bak elini attın hemen küçümeni yokluyorsun sanırım aldın cevabını...
o yabancıdan kasıt asla asyalı falan değildir. ehe
global,sınırsız bir aga sahip olduğumuz dünyamızda niye umrumda olmayan sınırlarla çevrili alandaki insanlara takılı kalayım ki!?
birçoğunun ne istediklerini, ne isteyebileceklerini ve kendilerinin ne olduğunu bir nebze daha iyi biliyor olmalarından da olabülür.
yok öyle bir zaafım. en fazla fetişim olabilir. deri giymesi tercih sebebidir. yalnız ispanyol erkeklerini ayrı tutalım lütfen.
  • /
  • 2