türküm ama tedavi oluyorum

okudukça güldüren akıl dolu bir laf. neresinden baksan kaliteli. kimin söylediği umurumda değil, söyleyecek cesareti buluyor ya o yeterli.

türkiyede kendi soyunun götünü yalamayan azınlıkları 'afedersiniz' kisvesi altına sokup kusur olarak lanse etmeye alışmış tabii türk tebaasından olduğunu düşünen beyaz kaymak tabaka, şimdi başka bir azınlık mensubu grup (üstelik çirkinler de tip olarak iyy) "hott" denince yerine oturmayıp da iki farkll laf söylediği için çıldırıyorlar sinirden tabii. alışık değiller demokrasi nedir, nasıl işler.

inşallah tedavisi olumlu sonuçlanır bu kardeşimizin zira böyle bir laf ettiğine göre fena koymuş
ya bu kürtçüler çok akıllı burada bir espiri olduğunu birtek bunlar görüyor,yada kürtçüler insanları salak yerine koyuyor.
türk yerine kürt denseydi aynı nasıl tepki vereceği ezbere bilinen gerzek sürüsü "ahaahha süper espiri sırrı abe" diyip duruyor.
türk olmamama ve çevremde türk düşmanı olarak anılan ben bile garipsedim bu sözü.türklüğe edilen hakaretten ziyade kürtçü ahlaksızlına.
farklı bir açıdan bakarsak halkın adamı rte bu söze güldüğüne göre türk halkıda rahatsız değil.*
türkiye'de kendini solcu olarak gören kesmin tipik örneği olan birinin buram buram ırkçılık kokan sözü.daha vahimi ülkenin cumhurbaşkanın güldüğü bir söz.bazıları bu söz hakkında ah çok iyi laf sokmuş ya da afedersiniz ermeni lafına karşılık söylemiş gibi kendilerini inandırmayı tercih edebilirler lakin bunu yapan bir siyasetçi ise daha dikkatli olması gerekmez mi ki bu insan eşitlik demokrasi azınlıklar gibi lafları ağzından düşürmeyen biri.her fırsatta eziliyoruz falan de sonra başka bir millete hakaret ederek bu durumu dile getirmeye çalış.o zaman bir başkası da çıksın kürt halkı söyle böyleli espiri yapsın bu iş böyle gitsin hep beraber gülelim.bu arada rtenin gülmesine diyecek söz yok adam 12 yıldır denebilecek bütün sözleri tüketti.türk kürt değil bu ülke faşist düşüncelerden yoruldu bu kafalarla da daha çok yorulur